Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Rhône-Alpes Isère Tour
2010
(2.2)
(Rhône-Alpes Isère Tour)
France / 13 Maiatza - 16 Maiatza
Edition: 20 (630.0 Km)
Winner:
COPPEL Jerome
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Jerome Coppel
FRA
Sébastien Duret
FRA
Alex Norberto Cano Ardila
COL
Romain Hardy
FRA
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
BAX Sjoerd
2019
KRIZEK Matthias
2018
RABITSCH Stephan
2017
MINNAARD Marco
2016
HOFSTEDE Lennard
2015
OOMEN Sam
2014
KVASINA Matija
2013
SIJMENS Nico
2012
POUX Paul
2011
GEORGES Sylvain
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Charvieu-Chavagneux
-
Saint Genix sur Guiers
14 Maiatza
/ 160.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:54:25
DURET Sébastien
Laisterketako Liderra
:
07:08:44
COPPEL Jerome
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Azpi-sailkapenak
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DURET Sébastien
BSC
03:54:25
2.
HARDY Romain
BSC
00:00:00
3.
GUAY Julien
00:00:00
4.
LAVERDE JIMENEZ Luis Felipe
CEP
00:00:00
5.
IVARS Sébastien
00:00:00
6.
FIRSANOV Serguei
DBW
00:00:00
7.
BENNETT George
00:00:00
8.
BALDO Nicolas
ARH
00:00:00
9.
PIGAGLIO Kevin
00:00:00
10.
REICHENBACH Sébastien
ARH
00:00:00
11.
LAURENT Christophe
00:00:00
12.
COPPEL Jerome
SAU
00:00:00
13.
ROGINA Radoslav
LOB
00:00:00
14.
BAGOT Yohan
00:00:00
15.
DEGAND Thomas
WIL
00:00:00
16.
ROSCH David
ARH
00:00:00
17.
DUARTE AREVALO Fabio Andres
CEP
00:00:00
18.
GEORGES Sylvain
00:00:00
19.
LUMINET Benoît
00:00:00
20.
CANO ARDILA Alex Norberto
CEP
00:00:00
8
Erretiratzeak
13.
HIVERT Jonathan
SAU
FAD
15.
SIMON Julien
SAU
DNF
76.
FAERK CHRISTENSEN Michael
DBW
DNF
102.
HARBONNIER Sebastien
CCD
FAD
153.
BONNET Guillaume
DNF
182.
DAMUSEAU Thomas
DNS
183.
FOUACHE Kevin
DNF
192.
BRUCCI Franck
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika