Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
International Thüringen Rundfahrt der Frauen
2010
(2.1)
Germany / 20 Juli - 25 Juli
Edition: 23 (615.4 Km)
Winner:
ZABELINSKAYA Olga
2009
2011
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(6)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Olga Zabelinskaya
UZB
Tweets by @LottoLadiesTour
Edities
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1989
1988
1987
1986
2022
2021
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
MANLY Alexandra
2021
BRAND Lucinda
2019
HAMMES Kathrin
2018
BRENNAUER Lisa
2017
BRENNAUER Lisa
2016
CECCHINI Elena
2015
JOHANSSON Emma
2014
STEVENS Evelyn
2013
JOHANSSON Emma
2012
ARNDT Judith
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Volgende
Etappe 3 >
Greiz
-
Greiz
22 Juli
/ 129.00 kilometer
Etappewinnaar
:
03:37:46
VISSER Adrie
Klassementleider
:
09:24:27
ZABELINSKAYA Olga
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VISSER Adrie
TCW
03:37:46
2.
SLAPPENDEL Iris
CWT
00:00:00
3.
BASTIANELLI Marta
FEN
00:00:00
4.
ZABELINSKAYA Olga
SAF
00:00:00
5.
MARTISOVA Julia
GAU
00:00:00
6.
PUCINSKAITE Edita
GAU
00:00:00
7.
BOSMAN Andrea
NNED
00:00:00
8.
DIJKMAN Petra
RSC
00:00:03
9.
KUCHINSKAYA Elena
GAU
00:00:03
10.
VAN DEN BROEK Irene
NNED
00:00:03
11.
WORRACK Trixi
NUR
00:00:03
12.
SÖLLNER Birgit
00:00:03
13.
CANTELE Noemi
TCW
00:00:03
14.
VILAJOSANA ANDREU Marta
FEN
00:00:09
15.
KELLER Luise
TCW
00:00:29
16.
BRENNAUER Lisa
NGER
00:03:46
17.
KOEDOODER Vera
NNED
00:03:46
18.
KASPER Romy
NUR
00:03:46
19.
KALITOVSKA Lesya
NUKR
00:03:46
20.
FOUQUET Laura
00:03:46
8
Uitvallers
14.
JOHREND Marlen
NUR
DNF
73.
WONG WAN Yiu
GPC
DNF
86.
TREBAITE Ausrine
SAF
DNF
116.
SHPYLYOVA Iryna
NUKR
DNF
121.
KENYO Anita Rita
NHUN
DNS
122.
KIRALY Monika
NHUN
DNF
131.
GUZMAN Anne
DNF
142.
FIEDLER Yvonne
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken