Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
International Thüringen Rundfahrt der Frauen
2010
(2.1)
Germany / 20 Uztaila - 25 Uztaila
Edition: 23 (615.4 Km)
Winner:
ZABELINSKAYA Olga
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Olga Zabelinskaya
UZB
Tweets by @LottoLadiesTour
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1989
1988
1987
1986
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MANLY Alexandra
2021
BRAND Lucinda
2019
HAMMES Kathrin
2018
BRENNAUER Lisa
2017
BRENNAUER Lisa
2016
CECCHINI Elena
2015
JOHANSSON Emma
2014
STEVENS Evelyn
2013
JOHANSSON Emma
2012
ARNDT Judith
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 5 >
Schmölln
-
Schmölln
24 Uztaila
/ 116.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:02:14
DÜSTER Sarah
Laisterketako Liderra
:
13:01:30
ZABELINSKAYA Olga
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DÜSTER Sarah
CWT
03:02:14
2.
KUPFERNAGEL Hanka
NGER
00:00:00
3.
VISSER Adrie
TCW
00:00:00
4.
WORRACK Trixi
NUR
00:00:00
5.
BOSMAN Andrea
NNED
00:00:01
6.
KOEDOODER Vera
NNED
00:00:02
7.
DIJKMAN Petra
RSC
00:00:02
8.
MARTISOVA Julia
GAU
00:00:12
9.
KELLER Luise
TCW
00:00:25
10.
GEBHARDT Elke
NUR
00:00:52
11.
ZABELINSKAYA Olga
SAF
00:01:56
12.
SÖLLNER Birgit
00:01:56
13.
TESTROETE Alison
00:01:57
14.
VAN DEN BROEK Irene
NNED
00:01:57
15.
PUCINSKAITE Edita
GAU
00:01:57
16.
BRENNAUER Lisa
NGER
00:01:57
17.
SCHNITZMEIER Anna Bianca
00:01:58
18.
FOUQUET Laura
00:01:58
19.
CANTELE Noemi
TCW
00:01:58
20.
KUCHINSKAYA Elena
GAU
00:01:59
10
Erretiratzeak
12.
GAUMNITZ - POHL Stephanie
NUR
DNF
15.
KASPER Romy
NUR
DNF
32.
BECKER Charlotte
CWT
DNF
45.
VILAJOSANA ANDREU Marta
FEN
DNF
94.
HOFMANN Sarah Lena
NGER
DNS
96.
POLLER Lisa
NGER
DNS
113.
KONONENKO Valeriya
NUKR
DNF
115.
SOLOVEY Ganna
NUKR
DNF
132.
JEFFS Krystal
DNF
135.
CARON Joanie
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro dŽItalia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika