Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Slovaquie
2010
(2.2)
(Tour de Slovaquie)
Slovakia / 31 Abuztua - 7 Iraila
Edition: 54 (1077.2 Km)
Winner:
VRECER Robert
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Robert Vrecer
SLO
Tweets by @tourofslovakia
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
CERNY Josef
2021
SAGAN Peter
2020
STEIMLE Jannik
2019
LAMPAERT Yves
2018
ALAPHILIPPE Julian
2017
TRATNIK Jan
2016
FINETTO Mauro
2015
VIGANO Davide
2014
POLIVODA Oleksandr
2013
VAKOC Petr
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 2 >
Nitra
-
Velky Krtis
2 Iraila
/ 178.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:20:09
SCHORN Daniel
Laisterketako Liderra
:
08:46:00
STYBAR Zdenek
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SCHORN Daniel
04:20:09
2.
RIEBENBAUER Werner
00:00:00
3.
STYBAR Zdenek
00:00:00
4.
WIPPERT Wouter
00:00:00
5.
MARIN Matej
00:00:00
6.
WAEYTENS Zico
00:00:00
7.
MEEUSEN Tom
00:00:00
8.
SMIRNOVS Andris
00:00:00
9.
KROTKY Rostislav
00:00:00
10.
MIRONOV Alexander
00:00:00
11.
BERTUOLA Alessandro
00:00:00
12.
BUCHACEK Tomas
00:00:00
13.
BECIS Armands
00:00:00
14.
GAVENDA Robert
00:00:00
15.
DONESANA Fabio
00:00:00
16.
KOVAC Maros
00:00:00
17.
KLOUCEK Frantisek (JR)
00:00:00
18.
TAMOURIDIS Ioannis
00:00:00
19.
FRAZER Mauricio
00:00:00
20.
MAHDAR Martin
00:00:00
2
Erretiratzeak
0.
DLASK Petr
DNF
0.
WERDERITZ Adam
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika