Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
2008
(2.2)
Brazil / 20 Apirila - 27 Apirila
Edition: 5 (1088.1 Km)
Winner:
PANIZO Gregory
2007
2009
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Laisterketako irabazleak
Gregory Panizo
BRA
Edgardo Simon
ARG
Marcelo Moser
BRA
Edizioak
2014
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2014
NAZARET Magno Prado
2012
NAZARET Magno Prado
2011
RODRIGUES SILVA Jose Eriberto
2010
PANIZO Gregory
2009
RIBEIRO Sergio Miguel Vieira
2008
PANIZO Gregory
2007
NAZARET Magno Prado
2006
DINIZ CORREIA Alex
2005
GIACINTI Jorge
2004
NASCIMENTO Antonio Roberto Xavier
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Hurrengoa
Etapa 1 >
São Paulo
-
São Paulo
20 Apirila
/ 107.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:58:29
SIMON Edgardo
(43.469 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
01:58:19
SIMON Edgardo
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SIMON Edgardo
01:58:29
2.
TARDAGUILA SILVA Alvaro Walter
00:00:00
3.
DINIZ CORREIA Alex
00:00:00
4.
VIEIRA Alcides Flaviano
00:00:00
5.
CAMARGO REIS Armando
00:00:00
6.
MONTEIRO Gideoni
00:00:00
7.
DE OLIVEIRA TABANEZ Bruno Fernando
00:00:00
8.
ARRIAGADA QUINCHEL Marco Antonio
00:00:00
9.
SILVA GLAUBER Alexandre Nascimento
00:00:00
10.
MEDEIROS Jose
00:00:00
11.
BULGARELLI Otavio Didier
00:00:00
12.
DA SILVA RAMOS Kleber
00:00:00
13.
COLOCA Jean Carlo
00:00:00
14.
FIORILLI Tiago
00:00:00
15.
DINIZ José Junior
00:00:00
16.
MASCARAÑAS GRANADA Richard Eustaquio
00:00:00
17.
DINIZ José Jailson
00:00:00
18.
MARTINS Adriano
00:00:00
19.
SILVA Roberto Pinheiro
00:00:00
20.
SERPA Raphael H. Mancini
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika