Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Jelajah Malaysia
2011
(2.2)
Malaysia / 8 Martxoa - 13 Martxoa
(1011.0 Km)
Winner:
SOHRABI Mehdi
2010
2012
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Sponsors
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Mehdi Sohrabi
IRI
1
Fans
butz butete
Tweets by @jelajahmalaysia
Edizioak
2021
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2017
DAVIDS Brendon
2016
MOAZAMI GODARZI Arvin
2015
MANCEBO PEREZ Francisco
2014
CHTIOUI Rafai
2013
LOH Sea Keong
2012
ABREKOV Yusuf
2011
SOHRABI Mehdi
2010
MCCANN David
2009
ROE Timothy
2008
SUSANTO Tonton
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 3 >
Kluang
-
Kuala Rompin
10 Martxoa
/ 163.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:29:54
TAMOURIDIS Ioannis
Laisterketako Liderra
:
12:02:25
SALEH Mohd Harrif
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
TAMOURIDIS Ioannis
03:29:54
2.
SALEH Mohd Harrif
00:00:00
3.
MANAN Anuar
00:00:00
4.
ROGERS Dene
00:00:00
5.
AYABE Takeaki
00:00:00
6.
FRIEDEMANN Matthias
00:00:00
7.
KOPP David
00:00:00
8.
NATEGHI Mahdi Hossein
00:00:00
9.
PANDELE Sylvain
00:00:00
10.
VON HOFF Steele
00:00:00
11.
SALEH Mohd Zamri
00:00:00
12.
MORI Kazuhiro
00:00:00
13.
NAKAJIMA Yasuharu
00:00:00
14.
EIBEGGER Markus
00:00:00
15.
CELIS ZABALA Vidal
00:00:00
16.
SPRINGER Christoph
00:00:00
17.
OKART Bualoi
00:00:00
18.
SHINAGAWA Masahiro
00:00:00
19.
FUKUDA Shinpei
00:00:00
20.
GANSER Stefan
00:00:00
6
Erretiratzeak
0.
AMIRUDDIN Mohamad Amin
DNF
0.
AZEMAN Muhammad Hafiz
DNF
0.
MOHD RADZI Muhamad Ayub
DNF
0.
SIRIONNACHAI Sarawut
DNF
0.
VALENZUELA Irish
DNF
0.
XU Junheng
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika