Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Malopolska
2011
(2.2)
Poland / 16 Ekaina - 18 Ekaina
Edition: 49 (431.0 Km)
Winner:
MARCZYNSKI Tomasz
2010
2012
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Tomasz Marczynski
POL
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
SCHLEGEL Michal
2020
REPA Vojtech
2019
STACHOWIAK Adam
2018
ANTUNES Manuel Amaro
2017
PATERSKI Maciej
2016
TACIAK Mateusz
2015
KUMP Marko
2014
WERDA Maximilian
2013
BODNAR Lukasz
2012
RUTKIEWICZ Marek
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Etapa 3 >
Krynica
-
Wysowa
18 Ekaina
/ 133.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:34:35
RADOSZ Robert
Laisterketako Liderra
:
10:19:01
MARCZYNSKI Tomasz
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
RADOSZ Robert
03:34:35
2.
GIL Mariusz
00:00:00
3.
CIESLIK Pawel
00:00:00
4.
VANTORNOUT Klaas
00:00:00
5.
FOLIFOROV Alexander
00:00:00
6.
ZUBOV Matvey
00:00:10
7.
EISING Tijmen
00:00:10
8.
PAUWELS Kevin
00:00:10
9.
WALCZAK Damian
00:00:10
10.
ARNOUTS Jim
00:00:10
11.
PODLASKI Michal
00:00:10
12.
TYBOR Patrik
00:00:10
13.
DOMAGALSKI Karol
00:00:10
14.
PRETE Joshua Lucas Galloway
00:00:10
15.
DABROWSKI Jaroslaw
00:00:10
16.
MARCZYNSKI Tomasz
00:00:10
17.
POLNICKY Jiri
00:00:10
18.
SHEYDYK Oleksandr
00:00:10
19.
FLAKSIS Andzs
00:00:10
20.
RUTKIEWICZ Marek
00:00:10
19
Erretiratzeak
0.
BEELEN Sven
DNF
0.
BELOV Alexey
DNF
0.
DLOUHY Vojtech
DNF
0.
KARNULIN Denys
DNF
0.
KISTER Pawel
DNS
0.
LISOWICZ Tomasz
DNF
0.
MAHDAR Martin
DNF
0.
MASLENNIKOV Vadim
DNF
0.
MEURISSE Xandro
DNF
0.
MIGDAL Wojciech
DNF
0.
PUJATS Artis
DNF
0.
REYNESS Marc
DNF
0.
STOENCHEV Valentin
DNF
0.
STRZEDULA Lukasz
DNF
0.
SULIMOV Alexander
DNS
0.
TRACZ Krzysztof
DNF
0.
WREGA Wojciech
DNS
0.
YORDANOV Radostin
DNF
0.
ZIEMIANEK Marcin
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika