Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Deutschland Tour
2005
(PT)
Germany / 15 Abuztua - 23 Abuztua
Edition: 29 (1529.8 Km)
Winner:
LEIPHEIMER Levi
2004
2006
Laisteketako azterketa
Laisteketaren aurkezpena
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Levi Leipheimer
USA
Daniele Bennati
ITA
Levi Leipheimer
USA
Tweets by @DeineTour
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1982
1981
1980
1979
1962
1961
1960
1955
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1939
1938
1937
1931
1930
1927
1922
1911
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
YATES Adam
2021
POLITT Nils
2019
STUYVEN Jasper
2018
MOHORIC Matej
2008
GERDEMANN Linus
2007
VOIGT Jens
2006
VOIGT Jens
2005
LEIPHEIMER Levi
2004
SINKEWITZ Patrik
2003
ROGERS Michael
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Hurrengoa
Etapa 1 >
Altenburg
-
Plauen
15 Abuztua
/ 164.20 kilometer / Hasiera: 12:40
Etapa irabazlea
:
04:00:26
TANKINK Bram
Laisterketako Liderra
:
TANKINK Bram
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
TANKINK Bram
QST
04:00:26
2.
COBO ACEBO Juan Jose
SDV
00:00:48
3.
EISEL Bernhard
FDJ
00:00:51
4.
HINAULT Sébastien
C.A
00:03:07
5.
BENNATI Daniele
LAM
00:03:07
6.
SIEDLER Sebastian
WIE
00:03:07
7.
PAGLIARINI MENDONCA Luciano André
LIQ
00:03:07
8.
ETXEBARRIA ALKORTA David
LSW
00:03:07
9.
LEMOINE Cyril
C.A
00:03:07
10.
SUTHERLAND Rory
RAB
00:03:07
11.
CIONI Dario David
LIQ
00:03:07
12.
SINKEWITZ Patrik
QST
00:03:07
13.
MOOS Alexandre
PHO
00:03:07
14.
REYNES MIMO Vicente
IBA
00:03:07
15.
JULICH Bobby
CSC
00:03:07
16.
ULLRICH Jan
TMO
00:03:07
17.
VOIGT Jens
CSC
00:03:07
18.
GILBERT Philippe
FDJ
00:03:07
19.
ESCOBAR ROURE Sergio
IBA
00:03:07
20.
CAMAÑO ORTUZAR Iker
EUS
00:03:07
3
Erretiratzeak
13.
ARVESEN Kurt-Asle
CSC
DNF
97.
LOOSLI David
LAM
Valpartij
158.
RENSHAW Mark
FDJ
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika