Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Etoile de Bessèges
2012
(2.1)
France / 1 Otsaila - 5 Otsaila
Edition: 42 (690.7 Km)
Winner:
COPPEL Jerome
2011
2013
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Jerome Coppel
FRA
1
Fans
David Ginoux
Tweets by @Etoile_Besseges
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
THOMAS Benjamin
2021
WELLENS Tim
2020
COSNEFROY Benoit
2019
LAPORTE Christophe
2018
GALLOPIN Tony
2017
CALMEJANE Lilian
2016
COPPEL Jerome
2015
JUNGELS Bob
2014
LUDVIGSSON Tobias
2013
HIVERT Jonathan
1
|
2
|
3
|
4
|
5a
|
5b
Hurrengoa
Etapa 1 >
Beaucaire
-
Bellegarde
1 Otsaila
/ 148.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:30:25
BOUHANNI Nacer
Laisterketako Liderra
:
03:30:15
BOUHANNI Nacer
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOUHANNI Nacer
FDJ
03:30:25
2.
KITTEL Marcel
PRO
00:00:00
3.
TRAKSEL Bobbie
LAN
00:00:00
4.
DRUCKER Jean Pierre
ACC
00:00:00
5.
BOECKMANS Kris
VCD
00:00:00
6.
DUMOULIN Samuel
COF
00:00:00
7.
KOCJAN Jure
TT1
00:00:00
8.
MARTINEZ Yannick
LPM
00:00:00
9.
ISTA Kevyn
ACC
00:00:00
10.
RAVARD Anthony
ALM
00:00:00
11.
BAGDONAS Gediminas
SKT
00:00:00
12.
ENGOULVENT Jimmy
SAU
00:00:00
13.
VAN STAEYEN Michael
TSV
00:00:00
14.
ARASHIRO Yukiya
EUC
00:00:00
15.
VAN ASBROECK Tom
TSV
00:00:00
16.
DELAPLACE Anthony
SAU
00:00:00
17.
BACQUET Fabien
AUB
00:00:00
18.
VICHOT Arthur
FDJ
00:00:00
19.
DION Renaud
BSC
00:00:00
20.
GIRAUD Benjamin
LPM
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika