Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Circuit de Lorraine Professionnel
2012
(2.1)
(Circuit de Lorraine Professionnels)
France / 16 Maiatza - 20 Maiatza
Edition: 51 (852.5 Km)
Winner:
BOUHANNI Nacer
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Nacer Bouhanni
FRA
Edizioak
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2012
BOUHANNI Nacer
2011
ROUX Anthony
2010
FELLINE Fabio
2009
CARRARA Matteo
2008
CHAINEL Steve
2007
JAKSCHE Jörg
2006
SOLER HERNANDEZ Juan Mauricio
2005
NAUDUZS Andris
2004
POSTHUMA Joost
2003
AUGER Guillaume
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 1 >
Rombas
-
Neuves-Maisons
16 Maiatza
/ 159.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:54:45
BOUHANNI Nacer
Laisterketako Liderra
:
03:54:35
BOUHANNI Nacer
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOUHANNI Nacer
FDJ
03:54:45
2.
MARCATO Marco
VCD
00:00:00
3.
LEMOINE Cyril
SAU
00:00:00
4.
CORIONI Claudio
ASA
00:00:00
5.
HINAULT Sébastien
ALM
00:00:00
6.
LIGTHART Pim
VCD
00:00:00
7.
CHAINEL Steve
FDJ
00:00:00
8.
FERRARI BARCELO Fabricio
CJR
00:00:00
9.
FRIEDEMANN Matthias
CSS
00:00:00
10.
GÈNE Yohann
EUC
00:00:00
11.
LEQUATRE Geoffroy
BSC
00:00:00
12.
REIJNEN Kiel
TT1
00:00:00
13.
ERMETI Giairo
AND
00:00:00
14.
GARCIA ETXEGIBEL Egoitz
COF
00:00:00
15.
LEUKEMANS Björn
VCD
00:00:00
16.
EL FARES Julien
TT1
00:00:00
17.
BIDEAU Jean-Marc
BSC
00:00:00
18.
BAZIN Nicolas
AUB
00:00:00
19.
DONATI Alessandro
ASA
00:00:00
20.
BERNAUDEAU Giovanni
EUC
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika