Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Volta ao Algarve
2005
(2.1)
Portugal / 16 Otsaila - 20 Otsaila
Edition: 31 (863.0 Km)
Winner:
Hugo Sabido (Por)
2004
2006
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Hugo Sabido
POR
Tweets by @VoltAlgarve
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
EVENEPOEL Remco
2021
RODRIGUES João
2020
EVENEPOEL Remco
2019
POGACAR Tadej
2018
KWIATKOWSKI Michal
2017
ROGLIC Primoz
2016
THOMAS Geraint
2015
THOMAS Geraint
2014
KWIATKOWSKI Michal
2013
MARTIN Tony
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Castro Marin
-
Tavira
19 Otsaila
/ 151.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:41:23
EISEL Bernhard
(40.924 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
EISEL Bernhard
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
EISEL Bernhard
FDJ
03:41:23
2.
O'GRADY Stuart
COF
00:00:00
3.
SCHOLZ Ronny
GST
00:00:00
4.
VIERHOUTEN Aart
DVL
00:00:00
5.
MIRANDA SOEIRO Pedro Miguel
CAB
00:00:00
6.
AMORISON Frédéric
DVL
00:00:00
7.
WEGMANN Fabian
GST
00:00:00
8.
VAN BON Leon
DVL
00:00:00
9.
RUBIERA VIGIL José Luis
DSC
00:00:00
10.
VAN KATWIJK Alain
SHM
00:00:00
11.
SABIDO Hugo
PRM
00:00:00
12.
POPOVYCH Yaroslav
DSC
00:00:00
13.
REUS Kai
RB3
00:00:00
14.
DUARTE MIRANDA Helder Antonio
RGA
00:00:00
15.
SIJMENS Nico
LAN
00:00:00
16.
LOPES GONCALVES Pedro Miguel
LAL
00:00:00
17.
VEIKKANEN Jussi
FDJ
00:00:00
18.
BURGHARDT Marcus
TMO
00:00:00
19.
ZIEGLER Thomas
GST
00:00:00
20.
SCHMITZ Bram
TMO
00:00:00
9
Erretiratzeak
1.
BENTO CARVALHO DE AZEVEDO José
DSC
DNF
31.
CASAR Sandy
FDJ
DNF
35.
MENGIN Christophe
FDJ
DNF
45.
KOERTS Jans
COF
DNF
83.
SILVA Renato
MIL
DNF
131.
GUERREIRO Alberto Benito
BPC
DNF
165.
DE MAAR Marc
RB3
DNF
173.
REINERINK Rik
SHM
DNF
175.
SMINK Julien
SHM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika