Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Beijing
2013
(WT)
China / 11 Urria - 15 Urria
Edition: 3 (835.5 Km)
Winner:
INTXAUSTI ELORRIAGA Benat
2012
2014
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Benat Intxausti Elorriaga
EUS
1
Fans
Ben McCulloch
Edizioak
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2014
GILBERT Philippe
2013
INTXAUSTI ELORRIAGA Benat
2012
MARTIN Tony
2011
MARTIN Tony
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 3 >
Yanqing
-
Qiandiajian
13 Urria
/ 176.00 kilometer / Hasiera: 11:55 / Helmuga: 16:30
Etapa irabazlea
:
04:08:15
BOUHANNI Nacer
Laisterketako Liderra
:
13:28:18
BOUHANNI Nacer
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOUHANNI Nacer
FDJ
04:08:15
2.
MATTHEWS Michael
OGE
00:00:00
3.
TSATEVITCH Alexey
KAT
00:00:00
4.
VIVIANI Elia
CAN
00:00:00
5.
KOHLER Martin
BMC
00:00:00
6.
BOZIC Borut
AST
00:00:00
7.
VAN DER SANDE Tosh
LTB
00:00:00
8.
HERRADA LOPEZ Jesús
MOV
00:00:00
9.
BARDET Romain
ALM
00:00:00
10.
BRESCHEL Matti
TST
00:00:00
11.
MARTIN Tony
OPQ
00:00:00
12.
BRAVO OIARBIDE Garikoitz
EUS
00:00:00
13.
HAYMAN Mathew
SKY
00:00:00
14.
POLANC Jan
LAM
00:00:00
15.
PETACCHI Alessandro
OPQ
00:00:00
16.
HOFLAND Moreno
BEL
00:00:00
17.
GUSEV Vladimir
KAT
00:00:00
18.
LAMMERTINK Maurits
VCD
00:00:00
19.
LUDVIGSSON Tobias
ARG
00:00:00
20.
FARIA DA COSTA Rui Alberto
MOV
00:00:00
8
Erretiratzeak
16.
KADRI Blel
ALM
DNF
41.
HUSHOVD Thor
BMC
DNS
67.
URTASUN PEREZ Pablo
EUS
DNF
68.
VERDUGO MARCOTEGUI Gorka
EUS
DNF
103.
CIMOLAI Davide
LAM
DNF
135.
HEPBURN Michael
OGE
DNF
182.
DE GENDT Thomas
VCD
DNF
196.
LIU Biao
CSS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika