Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Espańol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Slovénie
2013
(2.1)
Slovenia / 13 Ekaina - 16 Ekaina
Edition: 20 (503.1 Km)
Winner:
ROGINA Radoslav
2012
2014
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Radoslav Rogina
CRO
Tweets by @TourOfSlovenia
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1996
1995
1994
1993
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2019
ULISSI Diego
2018
ROGLIC Primoz
2017
MAJKA Rafal
2016
TAARAMAE Rein
2015
ROGLIC Primoz
2014
MACHADO Tiago
2013
ROGINA Radoslav
2012
BRAJKOVIC Janez
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Brežice
-
Novo mesto
16 Ekaina
/ 155.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:41:04
LANCASTER Brett
Laisterketako Liderra
:
13:05:56
ROGINA Radoslav
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LANCASTER Brett
OGE
03:41:04
2.
RICHEZE Maximiliano Ariel
LAM
00:00:00
3.
KEUKELEIRE Jens
OGE
00:00:00
4.
MUGERLI Matej
ADR
00:00:00
5.
BARBIN Enrico
BAR
00:00:00
6.
ROMERO CORREDOR Jefrry Johan
COL
00:00:00
7.
BENFATTO Marco
AS2
00:00:00
8.
PASQUALON Andrea
BAR
00:00:00
9.
SHPILEVSKY Boris
LOK
00:00:00
10.
COLEDAN Marco
BAR
00:00:00
11.
NEIRYNCK Stijn
TSV
00:00:00
12.
REDA Francesco
AND
00:00:00
13.
FAILLI Francesco
VIN
00:00:00
14.
POLANC Jan
RAR
00:00:00
15.
ROGINA Radoslav
ADR
00:00:00
16.
NOSE Tomasz
ADR
00:00:00
17.
VANBILSEN Kenneth
TSV
00:00:00
18.
SINKEWITZ Patrik
MKT
00:00:00
19.
VANOVERBERGHE Arthur
TSV
00:00:00
20.
TABORRE Fabio
VIN
00:00:00
9
Erretiratzeak
7.
PALINI Andrea
LAM
DNF
42.
BERTAZZO Omar
AND
DNF
51.
DE PATRE Roberto
VIN
DNF
84.
BURJEK Nik
SAK
DNF
103.
RAJSP Andrej
RAR
DNF
113.
DI LORENZO Alberto
MKT
DNF
116.
SIROL Endi
MKT
DNF
117.
DEMARIN Massimo
MKT
DNF
134.
STALNOV Nikita
AS2
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika