Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques
2013
(2.1)
(Course de la Solidarité Olympique)
Poland / 26 Ekaina - 29 Ekaina
Edition: 24 (681.2 Km)
Winner:
POPKOV Vitaliy
2012
2014
© Image: www.wyscig.com.pl
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Vitaliy Popkov
UKR
Vitaliy Popkov
UKR
Mathias Plarre
GER
Jonas Koch
GER
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
BARTA Jan
2020
ANIOLKOWSKI Stanislaw
2019
VAHTRA Norman
2018
JANISZEWSKI Sylwester
2017
KOMAR Mateusz
2016
SOBAL Yauheni
2015
ARIESEN Johim
2014
ZIELINSKI Kamil
2013
POPKOV Vitaliy
2012
WITECKI Mariusz
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 3 >
Kielce
-
Jaworzno
28 Ekaina
/ 193.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:05:46
DABKOWSKI Konrad
Laisterketako Liderra
:
11:45:34
POPKOV Vitaliy
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DABKOWSKI Konrad
BDC
04:05:46
2.
FRANCZAK Pawel
WIB
00:00:00
3.
STEPNIAK Grzegorz
CCC
00:00:00
4.
PACHECO TORRES Francisco Jose
CWO
00:00:00
5.
KADRZYNSKI Michal
NPOL
00:00:00
6.
FORKE Sebastian
NSP
00:00:00
7.
FURLAN Angelo
CWO
00:00:00
8.
SMOLEN Tomasz
BGZ
00:00:00
9.
HAGENAARS Luc
MET
00:00:00
10.
ZIELINSKI Kamil
LAS
00:00:00
11.
VERHELST Louis
ETI
00:00:00
12.
OBORSKI Dominik
NPOL
00:00:00
13.
DETKO Artur
LAS
00:00:00
14.
STÖHR Jan
SKC
00:00:00
15.
SKARZYNSKI Wojciech
LAS
00:00:00
16.
ROGINA Radoslav
ADR
00:00:00
17.
ROMERO CORREDOR Jefrry Johan
COL
00:00:00
18.
KOSTYUK Denys
KLS
00:00:00
19.
STACHOWIAK Adam
BGZ
00:00:00
20.
POLNICKY Jiri
BAU
00:00:00
3
Erretiratzeak
14.
LOVELOCK-FAY Mitchell
CWO
DNF
96.
GRADEK Kamil
BDC
DNF
97.
WADECKI Adam
LAS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika