Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Qinghai Lake
2013
(2.HC)
China / 7 Uztaila - 20 Uztaila
Edition: 12 (2002.0 Km)
Winner:
POOR SEIEDI Samad
2012
2014
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(13)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Poor Seiedi Samad
IRI
2
Fans
Michael Libner
David Ginoux
Tweets by @TDQL_Official
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ZHANG Zhi Shan
2019
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
2017
MONSALVE Jonathan
2016
LAGKUTI Sergiy
2015
ROGINA Radoslav
2014
DAVIDENOK Ilya
2013
POOR SEIEDI Samad
2012
ALIZADEH Hossein
2011
GAZVODA Gregor
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
Hurrengoa
Etapa 1 >
Xining Circuit Race
-
Xining Circuit Race
7 Uztaila
/ 138.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:44:01
MODOLO Sacha
Laisterketako Liderra
:
02:43:51
MODOLO Sacha
Laisterketa moeta
:
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MODOLO Sacha
BAR
02:44:01
2.
ROGERS Rico
BCP
00:00:00
3.
CHICCHI Francesco
VIN
00:00:00
4.
JANORSCHKE Grischa
TSP
00:00:00
5.
RICHEZE Maximiliano Ariel
LAM
00:00:00
6.
MATZKA Ralf
TNE
00:00:00
7.
SCHNAIDT Fabian
CSS
00:00:00
8.
KEOUGH Jacobe
UHC
00:00:00
9.
POZZO Mattia
VIN
00:00:00
10.
GIRAUD Benjamin
LPM
00:00:00
11.
BRAMBILLA Giorgio
ARH
00:00:00
12.
MAS BONET Lluis
BUR
00:00:00
13.
KAL Mirac
TKS
00:00:00
14.
BERRY Josh
LPM
00:00:00
15.
METLUSHENKO Yuri
TKS
00:00:00
16.
CHEN Zhi An
GTC
00:00:00
17.
CHIOCCA Mathieu
ARH
00:00:00
18.
SURUTKOVYCH Oleksandr
BCP
00:00:00
19.
DZAMASTAGIC Mark
SAK
00:00:00
20.
PENG Yuan Tan
RTS
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika