Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a la Comunidad de Madrid Sub 23
2013
(2.2U)
Spain / 6 Uztaila - 7 Uztaila
(276.0 Km)
Winner:
VAKOC Petr
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Laisterketako irabazleak
Petr Vakoc
CZE
Edizioak
2013
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2013
VAKOC Petr
2011
RODRIGUEZ Bob
Lehenagokoa
1
|
2
Etapa 2 >
Colmenar del Arroyo
-
Villa del Prado
7 Uztaila
/ 130.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:09:37
BENOOT Tiesj
Laisterketako Liderra
:
06:47:07
VAKOC Petr
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BENOOT Tiesj
03:09:37
2.
VAKOC Petr
00:00:00
3.
MOLINA CANET Antonio
00:00:00
4.
BRAVO MANSILLA Edison
00:00:00
5.
JURADO RODRIGUEZ Marcos
00:00:00
6.
ORBE URRUTIA Haritz
00:00:00
7.
CAÑADA CARRALERO Cristian
00:00:00
8.
HERNÁNDEZ Óscar
00:00:00
9.
LESTIDO REY Martin
00:00:04
10.
TXOPERENA MATXIKOTE Beñat
00:00:07
11.
CAMPENAERTS Victor
00:00:48
12.
RODRIGUES David Miguel Costa
00:01:13
13.
ROSON GARCIA Jaime
00:01:13
14.
FIGUEIREDO Federico
00:01:20
15.
ITURRIA SEGUROLA Mikel
00:01:23
16.
BARBERO CUESTA Carlos
00:03:30
18.
ALTUNA Erik
00:03:30
19.
GUERRERO BONILLA Pablo
00:03:30
20.
VAN GESTEL Dries
00:03:30
21.
HNIK Karel
00:03:30
37
Erretiratzeak
0.
ALEVAR Renato
DNF
0.
ARCAS PEÑA Jorge
DNF
0.
ARISTI GARDOKI Mikel
DNF
0.
ARRANZ ALONSO Ander
DNF
0.
ARRANZ ALONSO Unai
DNF
0.
ARRIBAS DEL VALLE Alejandro
DNF
0.
AYUSO ERASTUS Bernardo
DNF
0.
BADILLA LOPEZ Daniel
DNF
0.
CASILLAS OVIEDO David
DNF
0.
CRUZ Pablo César
DNF
0.
DABOZ Ibai
DNF
0.
FERNÁNDEZ AYARZAGUENA Egoitz
DNF
0.
FUENTES Álvaro
DNF
0.
GARCÍA Francisco
DNF
0.
GARCÍA PIERNA Carlos
DNF
0.
GIL LLORENS Noel
DNF
0.
GOIKOETXEA Xabier
DNF
0.
GOZÁLBEZ NADAL Iñaki
DNF
0.
GUTIÉRREZ Joaquín
DNF
0.
INSAUSTI IRASTORZA Jon Ander
DNF
0.
LÓPEZ Rubén
DNF
0.
MAGALHÃES Zulmiro
DNF
0.
MARQUEZ RAIGON Rafael
DNF
0.
MARTINEZ HERNANDEZ Ruben
DNF
0.
MIRAMBELL Jorge
DNF
0.
MONJA Adrián
DNF
0.
MUÑOZ Marc
DNF
0.
PEDRERO LOPEZ Antonio
DNF
0.
RODRÍGUEZ José
DNF
0.
RUBIO HERNANDEZ Diego
DNF
0.
SALAS Ibai
DNF
0.
SANTAMARIA Alain
DNF
0.
SANTOS Alejandro
DNF
0.
SANTOS Diogo
DNF
0.
VALIENTE BONAFE Eric
DNF
0.
ZATESHILOV Evgeny
DNF
0.
ZHURAVLEV Vadim
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika