Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Settimana Ciclistica Lombarda by Bergamasca, Memorial Adriano Rodoni
2013
(2.1)
(Settimana Ciclistica Lombarda)
Italy / 5 Iraila - 7 Iraila
Edition: 42 (480.8 Km)
Winner:
SINKEWITZ Patrik
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Patrik Sinkewitz
GER
Edizioak
2013
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2013
SINKEWITZ Patrik
2011
PINOT Thibaut
2010
SCARPONI Michele
2009
PIETROPOLLI Daniele
2008
DI LUCA Danilo
2007
EFIMKIN Alexander
2006
GESINK Robert
2005
RICCO Riccardo
2004
SCARPONI Michele
2003
PEREZ CUAPIO Julio Alberto
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Hurrengoa
Etapa 2 >
Boltiere
-
Foppolo
6 Iraila
/ 153.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:38:19
SINKEWITZ Patrik
Laisterketako Liderra
:
07:25:29
SINKEWITZ Patrik
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SINKEWITZ Patrik
MKT
03:38:19
2.
TROFIMOV Yury
KAT
00:00:30
3.
PELLIZOTTI Franco
AND
00:00:33
4.
RABOTTINI Matteo
VIN
00:00:36
5.
ROGINA Radoslav
ADR
00:00:36
6.
ZILIOLI Gianfranco
AND
00:00:41
7.
HIRT Jan
LET
00:00:41
8.
BONGIORNO Francesco Manuel
BAR
00:00:48
9.
FIRSANOV Serguei
RVL
00:00:51
10.
NOSE Tomasz
ADR
00:01:00
11.
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
COL
00:01:04
12.
RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel
AND
00:01:04
13.
TABORRE Fabio
VIN
00:01:23
14.
ROVNY Ivan
CEF
00:01:26
15.
ZARDINI Edoardo
BAR
00:01:29
16.
FINETTO Mauro
VIN
00:01:40
17.
REBELLIN Davide
CCC
00:01:44
18.
PARDILLA BELLON Sergio
MTN
00:01:46
19.
MEINTJES Louis
MTN
00:01:46
20.
CAMILLI Alessio
PPO
00:02:21
1
Erretiratzeak
129.
DABROWSKI Jaroslaw
AMO
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika