Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of China I
2013
(2.1)
China / 13 Iraila - 20 Iraila
Edition: 4 (818.4 Km)
Winner:
POZDNYAKOV Kirill
2012
2014
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Kirill Pozdnyakov
AZE
1
Fans
Law Ying
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
MEIJERS Jeroen
2018
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
2017
BERTAZZO Liam
2016
BONUSI Raffaello
2015
COLLI Daniele
2014
GRADEK Kamil
2013
POZDNYAKOV Kirill
2012
PEDERSEN Martin
2011
KHALMURATOV Muradjan
2010
MÜLLER Dirk
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 5 >
Chongqing Banan
-
Chongqing Banan
19 Iraila
/ 124.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:56:16
GIRAUD Benjamin
Laisterketako Liderra
:
15:28:49
GIRAUD Benjamin
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GIRAUD Benjamin
LPM
02:56:16
2.
SILVESTRE Fabio
LET
00:00:00
3.
ALDEGHERI Daniele
CWO
00:00:00
4.
ANDRIJANOVS Reinis
ALB
00:00:00
5.
HOCHMANN Jiri
ADP
00:00:00
6.
BOGDANOVICS Maris
ALB
00:00:00
7.
MAS BONET Lluis
BUR
00:00:00
8.
PERON Andrea
TNN
00:00:00
9.
SCHUMACHER Stefan
CWO
00:00:00
10.
KANKOVSKY Alois
ADP
00:00:00
11.
KIRSCH Alex
LET
00:00:00
12.
AVERIN Maxim
ARH
00:00:00
13.
KLEMME Daniel
LET
00:00:00
14.
RYBIN Ondrej
ADP
00:00:00
15.
HOFER Andreas
VBG
00:00:00
16.
PACHECO TORRES Francisco Jose
CWO
00:00:00
17.
RACENAJS Kristofers
ALB
00:00:00
18.
IPARRAGIRRE Unai
EUK
00:00:00
19.
ZABALLA GUTIERREZ Constantino
CWO
00:00:00
20.
MISBAH Mohd Rauf Nur
NMAS
00:00:00
9
Erretiratzeak
0.
BAKUMENKO Vladyslav
ISD
DNF
0.
BATMUNKH Maral-Erdene
NMGL
DNF
0.
DAZKIRLI Secaattin
TKS
DNF
0.
HASSAN Suhardi
NMAS
DNF
0.
MANAN Anuar
BCP
DNF
0.
QIAO Feng
YDL
DNF
0.
SALEH Mohd Harrif
NMAS
DNF
0.
VOLOVOD Dmytro
ISD
DNF
0.
XING Fu
HEN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika