Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Tropicale Amissa Bongo
2014
(2.1)
(La Tropicale Amissa Bongo Ondimba (Tabo))
Gabon / 13 Urtarrila - 19 Urtarrila
Edition: 9 (974.0 Km)
Winner:
BERHANE TEWELDEMEDHIN Natnael
2013
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Natnael Berhane Teweldemedhin
ERI
Tweets by @tropicale2020
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
LEVASSEUR Jordan
2019
BONIFAZIO Niccolo
2018
ARERUYA Joseph
2017
GÈNE Yohann
2016
PETIT Adrien
2015
CHTIOUI Rafai
2014
BERHANE TEWELDEMEDHIN Natnael
2013
GÈNE Yohann
2012
CHARTEAU Anthony
2011
CHARTEAU Anthony
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 4 >
Lambaréné
-
Mouila
16 Urtarrila
/ 190.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:42:36
DEBESAY Ferekalsi
Laisterketako Liderra
:
14:35:16
SANCHEZ GIL Luis Leon
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DEBESAY Ferekalsi
MTN
04:42:36
2.
LAHSSAINI Mohssine
00:00:02
3.
MINNAARD Marco
WGG
00:00:03
4.
MBA Hervé Raoul
00:00:03
5.
VERHELST Louis
COF
00:00:03
6.
SEIBEB Costa
00:00:03
7.
GUILLEMOIS Romain
EUC
00:00:03
8.
NDAYISENGA Valens
00:00:10
9.
JANS Roy
WGG
00:06:40
10.
REGUIGUI Youcef
MTN
00:06:40
11.
LAPORTE Christophe
COF
00:06:40
12.
MRAOUNI Salaheddine
00:06:40
13.
AMANUEL MENGSTAB Meron
00:06:40
14.
BERNAUDEAU Giovanni
EUC
00:06:40
15.
HABEAUX Gregory
WGG
00:06:40
16.
TESHOME HAGOS Meron
00:06:40
17.
GERDEMANN Linus
MTN
00:06:40
18.
BAUGNIES Jérôme
WGG
00:06:40
19.
AADEL Reda
00:06:40
20.
GARCIA ETXEGIBEL Egoitz
COF
00:06:40
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika