Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Down Under
2005
(2.HC)
Australia / 18 Urtarrila - 23 Urtarrila
Edition: 7 (728.0 Km)
Winner:
SANCHEZ GIL Luis Leon
2004
2006
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Laisterketako mendateak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Wikipedia
Laisterketako irabazleak
Luis Leon Sanchez Gil
ESP
Robbie Mcewen
AUS
Gene Bates
AUS
Luis Leon Sanchez Gil
ESP
Tweets by @tourdownunder
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
PORTE Richie
2019
IMPEY Daryl
2018
IMPEY Daryl
2017
PORTE Richie
2016
GERRANS Simon
2015
DENNIS Rohan
2014
GERRANS Simon
2013
SLAGTER Tom Jelte
2012
GERRANS Simon
2011
MEYER Cameron
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Etapa 6 >
Adelaide
-
Adelaide
23 Urtarrila
/ 81.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:45:29
MCEWEN Robbie
(46.100 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
16:45:44
SANCHEZ GIL Luis Leon
Azalpenak
Eskaladak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MCEWEN Robbie
DVL
01:45:29
2.
GRILLO Paride
PAN
00:00:00
3.
DAVIS Allan
LSW
00:00:00
4.
BONGIORNO Guillermo Ruben
PAN
00:00:00
5.
O'GRADY Stuart
COF
00:00:00
6.
PÜTSEP Erki
A2R
00:00:00
7.
COOKE Baden
FDJ
00:00:00
8.
BONOMI Giosuè
LAM
00:00:00
9.
BROWN Graeme
PAN
00:00:00
10.
HINAULT Sébastien
C.A
00:00:00
11.
KIRSIPUU Jaan
C.A
00:00:00
12.
DELAGE Mickael
FDJ
00:00:00
13.
MCPARTLAND David
00:00:00
14.
DUMOULIN Samuel
A2R
00:00:00
15.
GERRANS Simon
A2R
00:00:00
16.
PORTAL Nicolas
A2R
00:00:00
17.
VAN SUMMEREN Johan
DVL
00:00:00
18.
CAMPONOGARA Siro
NIC
00:00:00
19.
ENGOULVENT Jimmy
COF
00:00:00
20.
LANCASTER Brett
PAN
00:00:00
2
Erretiratzeak
16.
KOERTS Jans
COF
DNF
18.
SCHEIRLINCKX Staf
COF
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika