Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
4 Jours de Dunkerque / Tour du Nord-pas-de-Calais
2014
(2.HC)
(4 Jours de Dunkerque)
France / 7 Maiatza - 11 Maiatza
Edition: 60 (893.2 Km)
Winner:
DEMARE Arnaud
2013
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Arnaud Demare
FRA
Tweets by @4jddunkerque
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
GILBERT Philippe
2019
TEUNISSEN Mike
2018
CLAEYS Dimitri
2017
VENTURINI Clément
2016
COQUARD Bryan
2015
KONOVALOVAS Ignatas
2014
DEMARE Arnaud
2013
DEMARE Arnaud
2012
ENGOULVENT Jimmy
2011
VOECKLER Thomas
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Ardes
-
Licques
10 Maiatza
/ 188.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:12:24
HUPOND Thierry
Laisterketako Liderra
:
18:01:46
DEMARE Arnaud
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HUPOND Thierry
GIA
05:12:24
2.
ARNDT Nikias
GIA
00:00:09
3.
PICHOT Alexandre
EUC
00:00:11
4.
VEUCHELEN Frederik
WGG
00:00:11
5.
HOULE Hugo
ALM
00:00:12
6.
KOWALSKI Rudy
RLM
00:00:18
7.
ROSSETTO Stéphane
AUB
00:00:22
8.
DEMARE Arnaud
FDJ
00:00:31
9.
VALGREN ANDERSEN Michael
TSB
00:00:32
10.
TRONET Steven
AUB
00:00:32
11.
PETIT Adrien
COF
00:00:32
12.
MARTINEZ Yannick
EUC
00:00:32
13.
DE VREESE Laurens
WGG
00:00:32
14.
DELFOSSE Sébastien
WBC
00:00:32
15.
GHYSELINCK Jan
WGG
00:00:32
16.
JACOBS Pieter
TSV
00:00:32
17.
DUMOULIN Samuel
ALM
00:00:32
18.
VANTOMME Maxime
RLM
00:00:32
19.
EL FARES Julien
LPM
00:00:32
20.
MINARD Sébastien
ALM
00:00:32
19
Erretiratzeak
11.
GERARD Arnaud
BSE
DNF
15.
KORETZKY Clément
BSE
DNS
17.
LE MONTAGNER Benjamin
BSE
DNF
22.
AHLSTRAND Jonas
GIA
DNF
36.
KADRI Blel
ALM
DNF
55.
LAMOISSON Morgan
EUC
DNF
66.
STEELS Stijn
TSV
DNF
67.
VANBILSEN Kenneth
TSV
DNF
102.
DEBESAY Ferekalsi
MTN
DNF
111.
BENNETT Sam
TNE
DNF
117.
SCHORN Daniel
TNE
DNF
122.
BRUN Frédéric
AUB
DNF
126.
RENAULT Maxime
AUB
DNF
144.
GONCALVES Domingos Andre Maciel
LPM
DNF
147.
ROSTOLLAN Thomas
LPM
DNF
154.
KARWOWSKI Cameron
VER
DNF
156.
OTTEMA Rick
VER
DNF
167.
PESTIAUX Loic
WBC
DNF
168.
STENUIT Robin
WBC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika