Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Trophée d'Or Féminin
2014
(2.2)
France / 23 Abuztua - 27 Abuztua
Edition: 18 (497.9 Km)
Winner:
LONGO BORGHINI Elisa
2013
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Elisa Longo Borghini
ITA
Edizioak
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2016
DELZENNE Elise
2015
NEYLAN Rachel
2014
LONGO BORGHINI Elisa
2013
VOS Marianne
2012
CECCHINI Elena
2011
ANTOSHINA Tatiana
2010
JOHANSSON Emma
2009
ZILIUTE Diana
2008
JOHANSSON Emma
2007
CANTELE Noemi
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 1 >
Saint-Armand-Montrond
-
Graçay
23 Abuztua
/ 113.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:07:04
FOURNIER Roxane
Laisterketako Liderra
:
03:06:54
FOURNIER Roxane
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
FOURNIER Roxane
FUT
03:07:04
2.
JEULAND Pascale
FUT
00:00:00
3.
GUARISCHI Barbara
ALE
00:00:00
4.
ROWNEY Loren
NAUS
00:00:00
5.
DRUYTS Kelly
VLL
00:00:00
6.
DUVAL Eugénie
LTK
00:00:00
7.
LONGO BORGHINI Elisa
TOG
00:00:00
8.
ROY Sarah
FUT
00:00:00
9.
DE VUYST Sofie
NBEL
00:00:00
10.
CANT Sanne
NBEL
00:00:00
11.
LOPEZ MORALES Belen
LTK
00:00:00
12.
WILLIAMS Lizzie
NAUS
00:00:00
13.
SOSNA Katarzyna
VAI
00:00:00
14.
MUNDY Jessica
NAUS
00:00:00
15.
RIBEROT Fanny
LTK
00:00:00
16.
DE CRITS Nel
VLL
00:00:00
17.
PIEROBON Chiara
TOG
00:00:00
18.
BIANNIC Aude
LTK
00:00:00
19.
VIECELI Lara
MIC
00:00:00
20.
SAN SEBASTIAN LASA Irene
BPD
00:00:00
1
Erretiratzeak
155.
STAELENS Berengere
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika