Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of China I
2014
(2.1)
China / 30 Abuztua - 5 Iraila
Edition: 5 (860.3 Km)
Winner:
GRADEK Kamil
2013
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Kamil Gradek
POL
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
MEIJERS Jeroen
2018
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
2017
BERTAZZO Liam
2016
BONUSI Raffaello
2015
COLLI Daniele
2014
GRADEK Kamil
2013
POZDNYAKOV Kirill
2012
PEDERSEN Martin
2011
KHALMURATOV Muradjan
2010
MÜLLER Dirk
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 1 >
Xian
-
Xian
30 Abuztua
/ 93.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:02:34
BERNAS Pawel
Laisterketako Liderra
:
02:02:20
BERNAS Pawel
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BERNAS Pawel
BDC
02:02:34
2.
POLIVODA Oleksandr
KLS
00:00:00
3.
VAN DER PLOEG Neil
APC
00:00:00
4.
PARK Kyoungho
SCT
00:00:00
5.
SCHNAIDT Fabian
VBG
00:00:00
6.
KULYK Andriy
KLS
00:00:00
7.
BENFATTO Marco
AS2
00:00:00
8.
RUDOLPH Malcolm
DPC
00:00:00
9.
GATSKIY Pavel
AS2
00:00:00
10.
ZANOTTI Marco
PVC
00:00:00
11.
ERLAND Andreas
TSS
00:00:00
12.
DE JULIAN VAZQUEZ Angel
T7E
00:00:00
13.
BRAMMEIER Matthew
BCP
00:00:00
14.
JANORSCHKE Grischa
VBG
00:00:00
15.
BECKINSALE Jack
APC
00:00:00
16.
LARSEN Thomas
TSS
00:00:00
17.
ANDERSON Jack
DPC
00:00:00
18.
CLARKE William
DPC
00:00:00
19.
HOLLER Nikodemus
SGT
00:00:00
20.
MUCHE Christopher
SGT
00:00:00
8
Erretiratzeak
75.
CARBONELL Isaac
ECU
DNF
122.
AVERIN Maxim
BCP
DNF
174.
YANG Jing
MSS
DNF
194.
LIU Heng
CWJ
DNF
201.
CAO Bo
LSL
DNF
202.
BI Kang
LSL
DNF
203.
DONG Liang
LSL
DNF
205.
NIU Yikui
LSL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika