Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
2015
(2.1)
Spain / 9 Maiatza - 10 Maiatza
Edition: 28 (284.0 Km)
Winner:
SHALUNOV Evgeny
2013
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Evgeny Shalunov
RUS
Tweets by @Vuelta_Madrid
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2004
2003
2002
2000
1999
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1987
1986
1985
1984
1983
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
RUSSO Clement
2018
LEMOS PINTO Edgar Miguel
2017
SEVILLA RIBERA Oscar
2016
LOBATO DEL VALLE Juan Jose
2015
SHALUNOV Evgeny
2013
MORENO BAZAN Javier
2012
FIRSANOV Serguei
2011
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2010
PARDILLA BELLON Sergio
2009
GUERRA GARCIA Hector
1
|
2
Hurrengoa
Etapa 1 >
Colmenar Viejo
-
Colmenar Viejo
9 Maiatza
/ 200.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:58:19
SHALUNOV Evgeny
Laisterketako Liderra
:
04:58:19
SHALUNOV Evgeny
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SHALUNOV Evgeny
LOK
04:58:19
2.
RUBIO HERNANDEZ Diego
EFG
00:00:22
3.
GALLEGO RUIZ Alberto
RPB
00:00:35
4.
TXURRUKA ANSOLA Amets
CJR
00:01:02
5.
GARCIA FERNANDEZ Marcos
LRJ
00:01:02
6.
MORENO BAZAN Javier
MOV
00:01:02
7.
TORRES MUÍÑO Pablo
BUR
00:01:02
8.
FERNANDEZ CRUZ Delio
W52
00:01:02
9.
ARROYO DURAN David
CJR
00:01:02
10.
BRANDÃO Jóni Silva
EFG
00:01:02
11.
SOKOLOV Dmitry
LOK
00:01:05
12.
MARQUE PORTO Alejandro Manuel
EFG
00:01:24
13.
SHILOV Sergey
LOK
00:01:39
14.
ANTUNES Manuel Amaro
LAA
00:01:43
15.
BRAVO OIARBIDE Garikoitz
MUR
00:01:47
16.
RYBALKIN Aleksey
LOK
00:01:53
17.
SILVA Joaquim
W52
00:01:57
18.
SILVA Daniel Eduardo Moreira
RPB
00:01:57
19.
SILVA PINTO Sandro Filipe
LRJ
00:01:57
20.
BICO MATOS Nuno Miguel Alves
RPB
00:01:57
11
Erretiratzeak
1.
DOWSETT Alex
MOV
DNF
14.
CARTHY Hugh
CJR
DNF
28.
RIUTORT MARTINEZ Juan Carlos
BUR
DNF
45.
OLIVEIRA Helder
W52
DNF
64.
VAZ Hugo
LAA
DNF
65.
COUTINHO Leonel Sousa
LAA
DNF
77.
EVANGELISTA André Piedade
LRJ
DNF
88.
GONZÁLEZ BREA Óscar
EFG
DNF
103.
SOBRINO MARTINEZ Joaquin
DCT
DNF
104.
SARMIENTO PACHECO Johnatan Fernando
DCT
DNF
108.
GUZMAN ROSARIO William de Jesus
DCT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika