Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Qinghai Lake
2015
(2.HC)
China / 5 Uztaila - 18 Uztaila
Edition: 14 (2022.0 Km)
Winner:
ROGINA Radoslav
2014
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(11)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Radoslav Rogina
CRO
Tweets by @TDQL_Official
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ZHANG Zhi Shan
2019
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
2017
MONSALVE Jonathan
2016
LAGKUTI Sergiy
2015
ROGINA Radoslav
2014
DAVIDENOK Ilya
2013
POOR SEIEDI Samad
2012
ALIZADEH Hossein
2011
GAZVODA Gregor
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
Hurrengoa
Etapa 1 >
Xining
-
Xining
5 Uztaila
/ 121.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:29:03
KUMP Marko
Laisterketako Liderra
:
02:28:53
KUMP Marko
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KUMP Marko
ADR
02:29:03
2.
GAVAZZI Mattia
AMO
00:00:00
3.
ZANOTTI Marco
PVC
00:00:00
4.
MARECZKO Jakub
STH
00:00:00
5.
SAVITSKY Ivan
RVL
00:00:00
6.
TAMOURIDIS Ioannis
BCP
00:00:00
7.
MARINI Nicolas
NIP
00:00:00
8.
KULYK Andriy
KLS
00:00:00
9.
BERTAZZO Liam
STH
00:00:00
10.
MURPHY Evan
LRT
00:00:00
11.
THÖMEL Tino
RTS
00:00:00
12.
AVERIN Maxim
BCP
00:00:00
13.
LUNARDON Paolo
AMO
00:00:00
14.
SURUTKOVYCH Oleksandr
BCP
00:00:00
15.
PIBERNIK Luka
LAM
00:00:00
16.
TESLER Artem
GTQ
00:00:00
17.
DE JONGE Maarten
BAI
00:00:00
18.
WILCHES Juan Pablo
TYD
00:00:00
19.
QIAO Feng
NFC
00:00:00
20.
LOPEZ GIL Vladimir Yesid
GTQ
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika