Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Korea
2016
(2.1)
South Korea / 5 Ekaina - 12 Ekaina
Edition: 16 (1228.6 Km)
Winner:
BOLE Grega
2015
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Grega Bole
SLO
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
ZACCANTI Filippo
2018
TVETCOV Serghei
2017
MIN Kyeongho
2016
BOLE Grega
2015
EWAN Caleb
2014
CARTHY Hugh
2013
CUMING Michael
2012
PARK Sungbaek
2011
CHOI Ki Ho
2010
FRIEDMAN Michael
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 1 >
Busan
-
Gumi
5 Ekaina
/ 189.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:26:30
ABERASTURI IZAGA Jon
Laisterketako Liderra
:
04:26:20
ABERASTURI IZAGA Jon
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ABERASTURI IZAGA Jon
UKO
04:26:30
2.
JONES Brenton
DPC
00:00:00
3.
SEO Joonyong
KSP
00:00:00
4.
GIDICH Yevgeniy
V4E
00:00:00
5.
OPIE Chris
ONE
00:00:00
6.
FUKUDA Shinpei
AIS
00:00:00
7.
BOLE Grega
NIP
00:00:00
8.
VOLOSHIN Alexey
V4E
00:00:00
9.
PERON Andrea
TNN
00:00:00
10.
VAN DER PLOEG Neil
AIW
00:00:00
11.
MOHAMMED BAKRI Sofian Nabil
NMAS
00:00:00
12.
NAKAJIMA Yasuharu
AIS
00:00:00
13.
HATANAKA Yusuke
UKO
00:00:00
14.
DOWNING Russel
JLT
00:00:00
15.
PARK Sang Hong
LXC
00:00:00
16.
MARTIN Nelson
7ES
00:00:00
17.
SUMIYOSHI Kota
UKO
00:00:00
18.
FELIPE Marcelo
7ES
00:00:00
19.
LIU Hao
MSS
00:00:00
20.
PERALTA Arjay
7ES
00:00:00
4
Erretiratzeak
65.
HARADA Hiroaki
AIS
DNF
81.
ZHANG Wen Long
MSS
DNF
144.
NONTHICHAN Khunakon
SIC
DNF
193.
RUSLI Amir
NMAS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika