Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour of China I
2016
(2.1)
China / 9 September - 16 September
Edition: 7 (767.7 Km)
Winner:
BONUSI Raffaello
2015
2017
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Klassementwinnaars
Raffaello Bonusi
ITA
Edities
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Laatste Winnaars
Palmares >>
2019
MEIJERS Jeroen
2018
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
2017
BERTAZZO Liam
2016
BONUSI Raffaello
2015
COLLI Daniele
2014
GRADEK Kamil
2013
POZDNYAKOV Kirill
2012
PEDERSEN Martin
2011
KHALMURATOV Muradjan
2010
MÜLLER Dirk
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Volgende
Etappe 3 >
Banan Circuit
-
Banan Circuit
12 September
/ 114.70 kilometer
Etappewinnaar
:
02:42:50
BONUSI Raffaello
Klassementleider
:
08:36:49
BONUSI Raffaello
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BONUSI Raffaello
AND
02:42:50
2.
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
TCQ
00:00:00
3.
ORTEGA RAMIREZ Mauricio
RTS
00:00:04
4.
POLIVODA Oleksandr
KLS
00:00:22
5.
HOLLER Nikodemus
BAI
00:00:24
6.
BAZHKOU Stanislau
MCC
00:00:26
7.
VASILYEV Maksym
KLS
00:00:26
8.
WILMAN Frederik
TCQ
00:00:26
9.
WANG Mei Yin
HEN
00:00:26
10.
KASIANOV Oleksii
JLS
00:00:30
11.
ALMINDSØ ANDERSEN Rune
TCQ
00:00:54
12.
CHRISTIE Jason
KRD
00:00:54
13.
LIU Jianpeng
HEN
00:00:54
14.
BOGDANOVICS Maris
RBD
00:00:54
15.
BENDIXEN Louis
TCQ
00:00:54
16.
STACCHIOTTI Riccardo
NIP
00:00:54
17.
CHOY Hiu Fung
HKS
00:00:54
18.
MALYNIVSKYI Vasyl
KLS
00:00:54
19.
NIKITIN Matvey
TSE
00:00:54
20.
PACIONI Luca
AND
00:00:54
8
Uitvallers
14.
BENHAMOUDA Mehdi
TNN
DNF
35.
RACENAJS Kristofers
ALB
DNS
46.
RUBLEVSKIS Aleksandrs
RBD
DNF
132.
OTHMAN Muhamad Adiq Husainie
TSG
DNF
134.
WHITEHOUSE Daniel
TSG
DNS
165.
LAW Kwun Wan
HKS
DNF
191.
ZHANG Lu Peng
XDS
DNS
192.
LI Chun Zhi
XDS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken