Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Tropicale Amissa Bongo
2017
(2.1)
(La Tropicale Amissa Bongo Ondimba (Tabo))
Gabon / 27 Otsaila - 5 Martxoa
Edition: 12 (932.0 Km)
Winner:
GENE Yohann
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Yohann Gène
FRA
Tweets by @tropicale2020
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
LEVASSEUR Jordan
2019
BONIFAZIO Niccolo
2018
ARERUYA Joseph
2017
GÈNE Yohann
2016
PETIT Adrien
2015
CHTIOUI Rafai
2014
BERHANE TEWELDEMEDHIN Natnael
2013
GÈNE Yohann
2012
CHARTEAU Anthony
2011
CHARTEAU Anthony
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 2 >
Leconi
-
Franceville
28 Otsaila
/ 98.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:19:32
HUREL Tony
Laisterketako Liderra
:
06:02:14
ARISTI GARDOKI Mikel
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HUREL Tony
DEN
02:19:32
2.
ARISTI GARDOKI Mikel
DMP
00:00:00
3.
BAZHKOU Stanislau
MCC
00:00:00
4.
KRAGH ANDERSEN Asbjørn
DMP
00:00:00
5.
PAPOK Siarhei
MCC
00:00:00
6.
PICHOT Alexandre
DEN
00:00:00
7.
HOLLER Nikodemus
BAI
00:00:00
8.
ABRAHAM BRHANE Meron
NERI
00:00:00
9.
TESFOM OKUBAMARIAM Issak
IPC
00:00:00
10.
SAHBAOUI Soufiane
NMAR
00:00:00
11.
MANSOURI Abderrahmane
NALG
00:00:00
12.
SELEMUN Zemenfes
NERI
00:00:00
13.
UWIZEYIMANA Bonaventure
RWA
00:00:00
14.
SABER Lahcen
NMAR
00:00:00
15.
GÈNE Yohann
DEN
00:00:00
16.
MANSOURI Islam
NALG
00:00:00
17.
CISSE Isiaka
NCIV
00:00:00
18.
HAILU Yonatan
NERI
00:00:00
19.
KIPKEMBOI Salim
BAI
00:00:00
20.
AFEWERKI Elias
NERI
00:00:00
3
Erretiratzeak
115.
BALBONE Aziz
NBUR
DNF
136.
YOSSI Adama
NCIV
DNS
146.
GUEYE Sérigne
NSEN
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika