Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franįais
|
Italiano
|
Espaņol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Giro d'Italia Internazionale Femminile
2017
(2.WWT)
(Giro Rosa)
Italy / 30 Ekaina - 9 Uztaila
Edition: 28 (1010.8 Km)
Winner:
VAN DER BREGGEN Anna
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(10)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Anna Van Der Breggen
NED
Tweets by @giro_donne
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1990
1989
1988
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VAN VLEUTEN Annemiek
2021
VAN DER BREGGEN Anna
2020
VAN DER BREGGEN Anna
2019
VAN VLEUTEN Annemiek
2018
VAN VLEUTEN Annemiek
2017
VAN DER BREGGEN Anna
2016
GUARNIER Megan
2015
VAN DER BREGGEN Anna
2014
VOS Marianne
2013
ABBOTT Mara
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
Hurrengoa
Etapa 8 >
Baronissi
-
Palinuro
7 Uztaila
/ 141.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:46:10
BRAND Lucinda
Laisterketako Liderra
:
19:24'57
VAN DER BREGGEN Anna
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BRAND Lucinda
SUN
03:46:10
2.
RIABCHENKO Tetyana
LWK
03:46:22
3.
GUARNIER Megan
DLT
03:47:43
4.
VAN VLEUTEN Annemiek
ORS
03:47:43
5.
LONGO BORGHINI Elisa
WHT
03:47:43
6.
VAN DER BREGGEN Anna
DLT
03:47:43
7.
NIEWIADOMA Katarzyna
RBW
03:47:43
8.
SPRATT Amanda
ORS
03:47:43
9.
CANUEL Karol-Ann
DLT
03:47:43
10.
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
WHT
03:47:46
11.
SIERRA CAŅADILLA Arlenis
ASA
03:48:01
12.
CECCHINI Elena
LPR
03:48:01
13.
BARNES Hannah
LPR
03:48:01
14.
LELEIVYTE Rasa
VAI
03:48:01
15.
BATAGELJ Polona
BTC
03:48:01
16.
KASPER Romy
ALE
03:48:01
17.
QUAGLIOTTO Nadia
TOG
03:48:01
18.
STULTIENS Sabrina
SUN
03:48:01
19.
NILSSON Hanna
BTC
03:48:01
20.
JACKSON Alison
BPK
03:48:01
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espaņa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika