Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Skoda-Tour de Luxembourg
2017
(2.HC)
(Tour de Luxembourg)
Luxembourg / 31 Mei - 4 Juni
Edition: 77 (720.0 Km)
Winner:
VAN AVERMAET Greg
2016
2018
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Greg Van Avermaet
BEL
Tweets by @skodatour
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1939
1938
1937
1936
1935
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
SKJELMOSE JENSEN Mattias
2021
ALMEIDA João
2020
ULISSI Diego
2019
HERRADA LOPEZ Jesús
2018
PASQUALON Andrea
2017
VAN AVERMAET Greg
2016
LAMMERTINK Maurits
2015
GERDEMANN Linus
2014
BRESCHEL Matti
2013
MARTENS Paul
Vorige
0
|
1
|
2
|
3
|
4
Volgende
Etappe 1 >
Luxembourg
-
Bascharage
1 Juni
/ 172.00 kilometer
Etappewinnaar
:
04:06:06
DRUCKER Jean Pierre
Klassementleider
:
04:09:00
DRUCKER Jean Pierre
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DRUCKER Jean Pierre
BMC
04:06:06
2.
DUPONT Timothy
VWA
00:00:00
3.
NÖMMELA Aksel
LPC
00:00:00
4.
VAN LERBERGHE Bert
SVB
00:00:00
5.
VAN AVERMAET Greg
BMC
00:00:00
6.
SVENDGAARD Michael Carbel
TVC
00:00:00
7.
JULES Justin
WVA
00:00:00
8.
STACCHIOTTI Riccardo
NIP
00:00:00
9.
DONDERS Jelle
CCD
00:00:00
10.
LEDANOIS Kevin
FVC
00:00:00
11.
ANTONINI Simone
WGG
00:00:00
12.
ASGREEN Kasper
TVC
00:00:00
13.
ARIESEN Tim
RNL
00:00:00
14.
PETELIN Jan
CCD
00:00:00
15.
RICKAERT Jonas
SVB
00:00:00
16.
GERTS Floris
BMC
00:00:00
17.
HUPPERTZ Joshua
LKH
00:00:00
18.
MANDRYSCH John
LPC
00:00:00
19.
VLIEGEN Loïc
BMC
00:00:00
20.
LIGTHART Pim
RNL
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken