Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Taihu Lake
2017
(2.1)
(Tour of Taihu)
China / 10 Urria - 17 Urria
Edition: 11 (870.4 Km)
Winner:
MARECZKO Jakub
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Jakub Mareczko
ITA
Tweets by @taihucycling
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
KENNETT Dylan
2018
VALLEE Boris
2017
MARECZKO Jakub
2016
DUQUE Leonardo
2015
MARECZKO Jakub
2014
WITMITZ Sam
2013
METLUSHENKO Yuri
2012
KADLEC Milan
2011
SHPILEVSKY Boris
2010
KEMP David
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 2 >
Wujin
-
Wujin
12 Urria
/ 117.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:38:40
MARECZKO Jakub
Laisterketako Liderra
:
05:11:26
BOIVIN Guillaume
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MARECZKO Jakub
WIL
02:38:40
2.
MUZYCHKIN Anton
MCC
02:38:40
3.
MARINI Nicolas
NIP
02:38:40
4.
GIRAUD Benjamin
DMP
02:38:40
5.
ABERASTURI IZAGA Jon
UKO
02:38:40
6.
BOIVIN Guillaume
ICA
02:38:40
7.
ALZATE ESCOBAR Carlos Eduardo
UHC
02:38:40
8.
RUPNIK Jure
HRB
02:38:40
9.
CHEN Zhiwen
MSS
02:38:40
10.
BAZHKOU Stanislau
MCC
02:38:40
11.
COUANON Jonathan
DMP
02:38:40
12.
CASTILLO SOTO Ulises Alfredo
JBC
02:38:40
13.
HILL Ben
ATG
02:38:40
14.
KULYK Andriy
KLS
02:38:40
15.
THÖMEL Tino
BAI
02:38:40
16.
CHIA BERMUDEZ Luis Carlos
MZN
02:38:40
17.
LEUNG Ka Yu
NHKG
02:38:40
18.
HOU Wei Jie
KYL
02:38:40
19.
SAMUEL Travis
HRB
02:38:40
20.
KUBOKI Kazushige
NIP
02:38:40
1
Erretiratzeak
182.
LUNARDON Paolo
RTS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika