Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Deutschland Tour
2018
(2.1)
Germany / 23 Abuztua - 26 Abuztua
Edition: 33 (740.0 Km)
Winner:
MOHORIC Matej
2008
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Matej Mohoric
SLO
Tweets by @DeineTour
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1982
1981
1980
1979
1962
1961
1960
1955
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1939
1938
1937
1931
1930
1927
1922
1911
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
YATES Adam
2021
POLITT Nils
2019
STUYVEN Jasper
2018
MOHORIC Matej
2008
GERDEMANN Linus
2007
VOIGT Jens
2006
VOIGT Jens
2005
LEIPHEIMER Levi
2004
SINKEWITZ Patrik
2003
ROGERS Michael
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 3 >
Trier
-
Merzig
25 Abuztua
/ 176.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:12:28
MOHORIC Matej
Laisterketako Liderra
:
12:37:56
MOHORIC Matej
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MOHORIC Matej
TBM
04:12:28
2.
POLITT Nils
TKA
00:00:00
3.
VANSPEYBROUCK Pieter
WGG
00:00:00
4.
SÜTTERLIN Jasha
MOV
00:00:00
5.
VAN DER LIJKE Nick
RNL
00:00:00
6.
KIRYIENKA Vasil
SKY
00:00:00
7.
SCHACHMANN Maximilian
QST
00:00:00
8.
MARTIN Guillaume
WGG
00:00:00
9.
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
DDD
00:00:00
10.
ROELANDTS Jurgen
BMC
00:00:00
11.
CARUSO Damiano
BMC
00:00:00
12.
HUPPERTZ Joshua
LKH
00:00:00
13.
MAISON Jérémy
FST
00:00:00
14.
BARGUIL Warren
FST
00:00:00
15.
VUILLERMOZ Alexis
ALM
00:00:00
16.
BACKAERT Frederik
WGG
00:00:00
17.
DUMOULIN Tom
SUN
00:00:00
18.
ARSLANOV Ildar
GAZ
00:00:00
19.
CAVAGNA Rémi
QST
00:00:00
20.
STRAKHOV Dmitrii
TKA
00:00:00
5
Erretiratzeak
23.
CRAS Steff
TKA
DNS
95.
OVETT Freddy
BMC
DNF
124.
JENSEN August
ICA
DNS
136.
VAN EMPEL Etienne
RNL
DNF
165.
HUFF Charles Bradley
RLY
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika