Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
GP Beiras e Serra da Estrela
2018
(2.1)
Portugal / 13 Apirila - 15 Apirila
Edition: 2 (536.9 Km)
Winner:
STRAKHOV Dmitrii
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Dmitrii Strakhov
RUS
Edizioak
2019
2018
2017
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
2018
STRAKHOV Dmitrii
2017
DEL PINO CORROCHANO Jesus
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Hurrengoa
Etapa 2 >
Sabugal
-
Seia
14 Apirila
/ 193.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:48:58
FONTE César
Laisterketako Liderra
:
09:17:59
FONTE César
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
FONTE César
W52
04:48:58
2.
CASIMIRO Henrique
EFP
04:48:58
3.
HIGUITA GARCIA Sergio Andres
MZN
04:48:58
4.
BRANDÃO Jóni Silva
STA
04:48:58
5.
LEMOS PINTO Edgar Miguel
VFB
04:48:58
6.
SALAS Ibai
BBH
04:48:58
7.
STRAKHOV Dmitrii
LOK
04:48:58
8.
GONCALVES Domingos Andre Maciel
RPB
04:48:58
9.
SILVA Joaquim
CJR
04:48:58
10.
CESAR VELOSO Gustavo
W52
04:48:58
11.
PARDILLA BELLON Sergio
CJR
04:48:58
12.
JOYCE Colin
RLY
04:48:58
13.
PAREDES ZAPATA Wilmar Andrés
MZN
04:48:58
14.
DE LA FUENTE RASILLA David
ALU
04:48:58
15.
ERRAZKIN PEREZ Xuban
VFB
04:48:58
16.
AFONSO Luis
VFB
04:49:03
17.
FIGUEIREDO Federico
STA
04:49:03
18.
MESTRE Daniel
EFP
04:49:03
19.
RODRIGUES David Miguel Costa
RPB
04:49:03
20.
MCNULTY Brandon
RLY
04:49:03
4
Erretiratzeak
22.
ROBREDO CRESPO Alvaro
BBH
DNF
34.
RODRÍGUEZ MARTIN Cristian
CJR
DNF
57.
VIDEIRA Patrick
LAA
DNF
94.
GUTIERREZ REVUELTA José Manuel
KCP
DSQ
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika