Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
GP Beiras e Serra da Estrela
2018
(2.1)
Portugal / 13 Apirila - 15 Apirila
Edition: 2 (536.9 Km)
Winner:
STRAKHOV Dmitrii
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Dmitrii Strakhov
RUS
Edizioak
2019
2018
2017
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
2018
STRAKHOV Dmitrii
2017
DEL PINO CORROCHANO Jesus
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Etapa 3 >
Gouveia
-
Guarda
15 Apirila
/ 166.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:08:19
GONZALEZ Mario
Laisterketako Liderra
:
13:26:57
STRAKHOV Dmitrii
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GONZALEZ Mario
STA
04:08:19
2.
MCNULTY Brandon
RLY
04:08:55
3.
STRAKHOV Dmitrii
LOK
04:08:58
4.
BRANDÃO Jóni Silva
STA
04:08:58
5.
SILVA Joaquim
CJR
04:08:59
6.
FONTE César
W52
04:08:59
7.
MESTRE Daniel
EFP
04:09:00
8.
CASIMIRO Henrique
EFP
04:09:00
9.
GONCALVES Domingos Andre Maciel
RPB
04:09:03
10.
ERRAZKIN PEREZ Xuban
VFB
04:09:03
11.
RODRIGUES David Miguel Costa
RPB
04:09:06
12.
PAREDES ZAPATA Wilmar Andrés
MZN
04:09:08
13.
PARDILLA BELLON Sergio
CJR
04:09:08
14.
LEMOS PINTO Edgar Miguel
VFB
04:09:15
15.
CESAR VELOSO Gustavo
W52
04:09:16
16.
EVTUSHENKO Alexander
LOK
04:09:16
17.
GOMES Luís
RPB
04:09:16
18.
DEL PINO CORROCHANO Jesus
EFP
04:09:16
19.
FIGUEIREDO Federico
STA
04:09:16
20.
VILELA Ricardo
MZN
04:09:16
13
Erretiratzeak
5.
SILVA Bruno Duarte Ferreira
EFP
DNF
12.
GARCÍA DE MATEOS RUBIO Vicente
ALU
DNF
35.
REIS Rafael Ferreira
CJR
DNF
41.
TIGRINE Mehdi
JVP
DNF
43.
FORD Martin
JVP
DNF
45.
GALOVIC Andrej
JVP
DNF
81.
PARRA ARIAS Jordan Arley
MZN
DNF
82.
OSORIO ARBOLEDA Juan Felipe
MZN
DNF
105.
MARQUES Damien
MIR
DNF
135.
QUINTERO ARTEAGA Leonel
STF
DNF
146.
NOCENTINI Rinaldo
STA
DNF
153.
AFONSO Luis
VFB
DNF
166.
FERNANDES José Neves
W52
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika