Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Panorama Guizhou International Women's Road Cycling Race
2018
(2.2)
(Panorama Guizhou International Women's Road Cycling Race)
China / 6 Maiatza - 10 Maiatza
Edition: 1 (592.2 Km)
Winner:
GUTIERREZ RUIZ Sheyla
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Twitter
Laisterketako irabazleak
Sheyla Gutiérrez Ruiz
ESP
Tweets by @PanoramaGuizhou
Edizioak
2018
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2018
GUTIERREZ RUIZ Sheyla
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 1 >
Duyun
-
Duyun
6 Maiatza
/ 120.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:49:02
GUTIERREZ RUIZ Sheyla
Laisterketako Liderra
:
03:48:46
GUTIERREZ RUIZ Sheyla
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GUTIERREZ RUIZ Sheyla
CPC
03:49:02
2.
MARTINS Maria
SWP
03:49:02
3.
GASS Daniela
EMVC
03:49:02
4.
KAJIHARA Yumi
NJPN
03:49:02
5.
DRUYTS Kelly
DVE
03:49:02
6.
MILAKI Argiro
SER
03:49:02
7.
VAN OIJEN Alisa
EMVC
03:49:02
8.
MANEEPHAN Jutatip
TWC
03:49:02
9.
RODRIGUEZ REVERT Sofia
SWP
03:49:02
10.
MARENDA Magh Firotika
NINA
03:49:02
11.
FRAPPORTI Simona
HPU
03:49:02
12.
TSERAKH Hanna
MCC
03:49:02
13.
AZIZAH Farchana
NINA
03:49:02
14.
NASKOVICH Taisa
MCC
03:49:02
15.
SULTANOVA Rinata
NKAZ
03:49:02
16.
TRIAS JORDAN Ariadna
SWP
03:49:02
17.
MYRXINA Veronika
NKAZ
03:49:02
18.
ANDERSON Grace
ILU
03:49:02
19.
HARVEY Mikayla
ILU
03:49:02
20.
FUKUDA Sae
NJPN
03:49:02
7
Erretiratzeak
102.
SANAKBAYEVA Zhanerke
NKAZ
DNF
116.
TRAN Thi Thuy Trang
NVIE
DNF
133.
GALIT Jehanne
NPHI
DNF
161.
SRIMANTA Supawadee
OTL
163.
JUNTIMA Satinee
OTL
165.
KESTHONGLANG Kanyarat
OTL
166.
JAICHUANG Thananya
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika