Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Giro Ciclistico d'Italia
2018
(2.2U)
(Giro Ciclistico d´Italia)
Italy / 7 Ekaina - 16 Ekaina
Edition: 42 (1206.9 Km)
Winner:
VLASOV Aleksander
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(9)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Aleksander Vlasov
RUS
Tweets by @giroditaliau23
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2012
2011
2010
2009
2007
2006
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
HAYTER Leo
2021
AYUSO PESQUERA Juan
2020
PIDCOCK Thomas
2019
ARDILA ORDOÑEZ Andres Camilo
2018
VLASOV Aleksander
2017
SIVAKOV Pavel
2012
DOMBROWSKI Joseph Lloyd
2011
CATTANEO Mattia
2010
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto
2009
SARMIENTO TUNARROSA Cayetano José
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9a
|
9b
Hurrengoa
Etapa 0 >
Forlì
-
Forlì
7 Ekaina
/ 4.40 kilometer / Hasiera: 17:30
Etapa irabazlea
:
00:04:58
AFFINI Edoardo
Laisterketako Liderra
:
00:04:58
AFFINI Edoardo
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
AFFINI Edoardo
SEG
00:04:58
2.
PHILIPSEN Jasper
HBA
00:04:59
3.
SOBRERO Matteo
DDC
00:05:02
4.
BARTA William
HBA
00:05:03
5.
KONYCHEV Alexander
00:05:03
6.
ALMEIDA João
HBA
00:05:04
7.
MOSCHETTI Matteo
PLK
00:05:04
8.
APERS Ruben
LTU
00:05:04
9.
SCHELLING Ide
SEG
00:05:04
10.
STANNARD Robert
MBE
00:05:04
11.
PAREDES ZAPATA Wilmar Andrés
UCOL
00:05:05
12.
WILDAUER Markus
TIR
00:05:05
13.
SCOTSON Callum
MBE
00:05:05
14.
LONARDI Giovanni
00:05:05
15.
COLMAN Alex
LTU
00:05:06
16.
VAN MOER Brent
LTU
00:05:06
17.
BENNETT Sean
HBA
00:05:07
18.
BJERG Mikkel
HBA
00:05:07
19.
HOOLE Daan
SEG
00:05:07
20.
IVERSEN Rasmus Byriel
00:05:07
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika