Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franįais
|
Italiano
|
Espaņol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Burgos Feminas
2019
(2.1)
Spain / 16 Maiatza - 19 Maiatza
(359.0 Km)
Winner:
BORGLI Stine Andersen
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Stine Andersen Borgli
NOR
Tweets by @VueltaBurgos
Edizioak
2022
2021
2019
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
LABOUS Juliette
2021
VAN DER BREGGEN Anna
2019
BORGLI Stine Andersen
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Pedrosa de Valdeporres
-
Villarcayo
19 Maiatza
/ 84.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:14:13
OYARBIDE JIMENEZ Lourdes
Laisterketako Liderra
:
09:29:00
BORGLI Stine Andersen
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
OYARBIDE JIMENEZ Lourdes
MOV
02:14:13
2.
ERIC Jelena
ALE
02:15:13
3.
ALONSO DOMINGUEZ Sandra
BDU
02:15:13
4.
PALADIN Soraya
ALE
02:15:13
5.
BOOGAARD Maaike
BTC
02:15:13
6.
BORGLI Stine Andersen
NNOR
02:15:13
7.
HOOGEBOOM Roos
BPC
02:15:13
8.
RAGUSA Katia
BPK
02:15:13
9.
PINTAR Ursa
BTC
02:15:13
10.
GARCIA CAŅELLAS Margarita Victoria
MOV
02:15:13
11.
BAKS Marissa
BPC
02:15:13
12.
BESSONE Marion
02:15:13
13.
BEEKHUIS Teuntje
BPC
02:15:13
14.
RIABCHENKO Tetyana
DVE
02:15:13
15.
STEIGENGA Nicole
BPK
02:15:13
16.
GRINCZER Natalie
BDU
02:15:13
17.
NILSSON Hanna
BTC
02:15:13
18.
LOPEZ GALLASTEGUI Enara
BDU
02:15:13
19.
REIS Daniela
DVE
02:15:13
20.
GAFINOVITZ Rotem
CSR
02:15:13
15
Erretiratzeak
2.
FERRERES NAVARRO Isabel
SWT
DNF
4.
TRIAS JORDAN Ariadna
SWT
OTL
65.
TRITSCH Balladyne
CMW
DNF
71.
SWINKELS Karlijn
ALE
OTL
72.
VAN 'T GELOOF Marjolein
ALE
OTL
83.
BALDUCCI Francesca
SER
DNF
112.
SOLVANG Julie Meyer
NNOR
OTL
143.
BULLERI Alessia
EIC
DNF
146.
FASOI Varvara
EIC
DNS
151.
LOPEZ MORALES Belen
MAT
DNF
152.
RIPOLL SABATE Teresa
MAT
DNF
154.
MORAL VENTOSINOS Sandra
MAT
DNF
155.
BENITO PELLICER Mireia
MAT
DNF
161.
TREVILLA SAMPERIO Sandra
OTL
163.
PEREZ MUŅOS Elena
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espaņa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika