Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Route d'Occitanie - La Dépêche du Midi
2020
(2.1)
(Tour d'Occitanie)
France / 1 Abuztua - 4 Abuztua
Edition: 2 (742.0 Km)
Winner:
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2019
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Egan Arley Bernal Gomez
COL
Tweets by @RouteOccitanie
Edizioak
2022
2021
2020
2019
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
WOODS Michael
2021
PEDRERO LOPEZ Antonio
2020
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2019
VALVERDE BELMONTE Alejandro
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Lectoure
-
Rocamadour
4 Abuztua
/ 195.00 kilometer / Hasiera: 11:45 / Helmuga: 16:10
Etapa irabazlea
:
04:23:28
COSNEFROY Benoit
Laisterketako Liderra
:
17:57:27
BERNAL GOMEZ Egan Arley
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
COSNEFROY Benoit
ALM
04:23:28
2.
MOLLEMA Bauke
TFS
00:00:02
3.
PINOT Thibaut
GFC
00:00:02
4.
BERNAL GOMEZ Egan Arley
INS
00:00:02
5.
VLASOV Aleksander
AST
00:00:02
6.
VUILLERMOZ Alexis
ALM
00:00:07
7.
SIVAKOV Pavel
INS
00:00:07
8.
PORTE Richie
TFS
00:00:07
9.
VALLS FERRI Rafael
TBM
00:00:10
10.
BARGUIL Warren
ARK
00:00:12
11.
ROCHAS Rémy
NDP
00:00:12
12.
VENTURINI Clément
ALM
00:00:12
13.
REICHENBACH Sébastien
GFC
00:00:19
14.
FRAILE MATARRANZ Omar
AST
00:00:22
15.
ELISSONDE Kenny
TFS
00:00:25
16.
EIKING Odd Christian
CWG
00:00:26
17.
BARDET Romain
ALM
00:00:26
18.
PASQUALON Andrea
CWG
00:00:31
19.
CONSONNI Simone
COF
00:00:31
20.
GARCIA SOSA Jhojan Orlando
CJR
00:00:31
7
Erretiratzeak
24.
MONACO Alessandro
BCF
DNF
84.
PETIT Adrien
TDE
DNF
127.
SÁEZ BENITO Hector
CJR
DNF
131.
ANTOMARCHI Julien
RLM
DNF
133.
IDJOUADIENNE Pierre
RLM
DNF
146.
BOU COMPANY Joan
FOR
DNF
204.
BOUZAS REY Martín
EKP
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika