Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Kreiz Breizh Elites Féminin
2021
(2.2)
(Tour de Belle Isle en Terre - Breizh Elites Dames)
France / 29 Uztaila - 30 Uztaila
Edition: 3 (257.8 Km)
Winner:
HENDERSON Anna
2019
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Anna Henderson
GBR
Tweets by @KreizBreizhElit
Edizioak
2022
2021
2019
2018
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BJERG - NORSGAARD JORGENSEN Emma Cecilie
2021
HENDERSON Anna
2019
CAMPBELL Teniel
2018
CHRISTMAS Dani
Lehenagokoa
1
|
2
Etapa 2 >
Saint-Connan
-
Ploumagoar
30 Uztaila
/ 133.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:23:47
HENDERSON Anna
Laisterketako Liderra
:
06:32:33
HENDERSON Anna
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HENDERSON Anna
JVW
03:23:47
2.
VERHULST Gladys
ARK
00:00:00
3.
ANDERSEN Susanne
DSM
00:00:00
4.
MACKAIJ Floortje
DSM
00:00:00
5.
VAN DER DUIN Maike
DRP
00:00:00
6.
KOSTER Anouska Helena
JVW
00:00:00
7.
GASKJENN Ingvild
HPU
00:00:00
8.
PRUISSCHER Arianna
SRC
00:00:00
9.
GRIFFIN Mia
NIRE
00:00:00
10.
ZANARDI Silvia
BPK
00:00:00
11.
RUEGG Noemi
SRC
00:00:00
12.
SHARPE Alice
NIRE
00:00:00
13.
GEORGI Pfeiffer
DSM
00:00:00
14.
GIELEN Marie
00:00:00
15.
FONSECA Barbara
EAUB
00:00:00
16.
JOUNIER Lucie
ARK
00:00:00
17.
LAURANCE Typhaine
ARK
00:00:00
18.
MOHR Mari Hole
HPU
00:00:00
19.
DE GAST Belle
PHV
00:00:00
20.
RICHIOUD Gréta
ARK
00:00:00
18
Erretiratzeak
23.
SMEKAL Finja
DRP
DNF
36.
VAN ROOIJEN Sofie
PHV
DNF
75.
CREAMER Lauren
LCW
DNF
91.
NORMAND Florence
MTG
DNF
92.
BOURBEAU Luce
MTG
DNF
94.
TRITSCH Balladyne
MTG
DNF
95.
MILETTE Laury
MTG
DNF
103.
LETHBRIDGE Alice
AWO
DNF
116.
TENORIO HERRERO Laura
RMC
DNF
134.
TESSIER Océane
EAUB
DNF
145.
MULLER Cyriane
EMCG
DNF
156.
O'DONNELL Lucy
NIRE
DNF
171.
VAN ROOIJEN Eline
EMVC
DNF
181.
DECALUWE Kelly
EBWB
DNF
185.
SÄFSTEN Nathalie
EBWB
DNF
194.
SNORTHEIM Stine Marie
DNF
201.
BARKER Megan
CAT
DNF
212.
SAVI Prisca
BPK
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika