Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Deutschland Tour
2021
(2.Pro)
Germany / 26 Abuztua - 29 Abuztua
Edition: 35 (727.0 Km)
Winner:
POLITT Nils
2019
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Nils Politt
GER
Tweets by @DeineTour
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1982
1981
1980
1979
1962
1961
1960
1955
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1939
1938
1937
1931
1930
1927
1922
1911
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
YATES Adam
2021
POLITT Nils
2019
STUYVEN Jasper
2018
MOHORIC Matej
2008
GERDEMANN Linus
2007
VOIGT Jens
2006
VOIGT Jens
2005
LEIPHEIMER Levi
2004
SINKEWITZ Patrik
2003
ROGERS Michael
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Sangerhausen
-
Ilmenau
27 Abuztua
/ 185.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:24:12
KRISTOFF Alexander
Laisterketako Liderra
:
08:30:59
ACKERMANN Pascal
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KRISTOFF Alexander
UAD
04:24:12
2.
BAUHAUS Phil
TBV
00:00:00
3.
ACKERMANN Pascal
BOH
00:00:00
4.
STEIMLE Jannik
DQT
00:00:02
5.
BYSTROM Sven Erik
UAD
00:00:02
6.
TILLER Rasmus Fossum
UXT
00:00:02
7.
KOCH Jonas
IWG
00:00:02
8.
JORGENSON Matteo
MOV
00:00:02
9.
MOZZATO Luca
BBK
00:00:02
10.
LAMPAERT Yves
DQT
00:00:02
11.
DEGENKOLB John
NGER
00:00:02
12.
BERTHET Clement
ACT
00:00:02
13.
SKAARSETH Anders
UXT
00:00:02
14.
HALLER Marco
TBV
00:00:02
15.
HUPPERTZ Joshua
LKH
00:00:02
16.
ALMEIDA João
DQT
00:00:02
17.
LINDNER Tom
PUS
00:00:02
18.
POLITT Nils
BOH
00:00:02
19.
TEUNS Dylan
TBV
00:00:02
20.
ZIMMERMANN Georg
IWG
00:00:02
6
Erretiratzeak
16.
ZABEL Rick
ISN
DNF
75.
RIKUNOV Petr
GAZ
DNF
122.
DE POOTER Dries
IWG
DNS
124.
EVANS Alexander
IWG
DNF
163.
BROWN Nathan
RLY
DNF
192.
HUGGER Jan
LKH
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika