Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Joe Martin Stage Race WE
2021
(2.2)
(Joe Martin Stage Race p/b Nature Valley WE)
United States / 26 Abuztua - 29 Abuztua
(246.6 Km)
Winner:
SCHNEIDER Skylar
2019
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Skylar Schneider
USA
Tweets by @joemartinstage
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
SCHNEIDER Skylar
2019
DYGERT Chloe
2018
HALL Katie
2017
WINDER Ruth
2016
LABECKI-RIVERA Coryn
2015
STEPHENS Lauren
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Fayetteville
-
Fayetteville
27 Abuztua
/ 107.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:45:41
LANGLEY Emma
Laisterketako Liderra
:
05:38:30
SCHNEIDER Skylar
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LANGLEY Emma
TIB
02:45:41
2.
SCHNEIDER Skylar
02:47:25
3.
EWERS Veronica
TIB
02:47:31
4.
HONSINGER Clara
TIB
02:47:37
5.
POIDEVIN Sara
RLW
02:47:37
6.
FRANZ Heidi
RLW
02:47:37
7.
RUNNELS Samantha
02:47:41
8.
BARRERA ESPARZA Anet
02:47:45
9.
COLES-LYSTER Maggie
DNA
02:48:03
10.
CLEVENGER Erica
DNA
02:48:05
11.
RAY Olivia
RLW
02:48:10
12.
RAUWER Kaitlyn Emily
02:48:11
13.
HOWDEN Florence
02:48:19
14.
PAYER Kira
02:48:21
15.
CONYERS Caitlin
02:48:26
16.
FRAIN Nicole
TIB
02:48:28
17.
HENRY Holly
ILP
02:48:36
18.
TULLIS Jane
02:48:36
19.
CREED Sommers
02:48:36
20.
WRYE-SIMPSON Brenna
DNA
02:49:10
7
Erretiratzeak
445.
KEOUGH ANTONNEAU Kaitlin
DNS
461.
LARMER Jaime
DNF
463.
SMOLIK Amber
OTL
495.
THORVILSON Leah
DNS
502.
MERNER Alison
DNF
503.
SURGENOR Whitney
OTL
513.
GABELIER Iris
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika