Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Suisse Women
2022
(2.Pro)
Switzerland / 18 Ekaina - 21 Ekaina
Edition: 2 (295.6 Km)
Winner:
BRAND Lucinda
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Lucinda Brand
NED
Tweets by @tds
Edizioak
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BRAND Lucinda
2021
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 3 >
Vaduz
-
Chur
20 Ekaina
/ 124.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:18:40
BALSAMO Elisa
Laisterketako Liderra
:
05:00:35
FAULKNER Kristen
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BALSAMO Elisa
TFS
03:18:40
2.
MUZIC Evita
FDJ
00:00:00
3.
LIPPERT Liane
DSM
00:00:00
4.
SANGUINETI Ilaria
VAL
00:00:00
5.
PALADIN Soraya
CSR
00:00:00
6.
GASKJENN Ingvild
HPU
00:00:00
7.
NEFF Jolanda
NSUI
00:00:00
8.
ROOIJAKKERS Pauliena
CSR
00:00:00
9.
KOPPENBURG Clara
COF
00:00:00
10.
MACKAIJ Floortje
DSM
00:00:00
11.
KOREVAAR Jeanne
LIV
00:00:00
12.
MAGNALDI Erica
UAD
00:00:00
13.
BARIL Olivia
VAL
00:00:00
14.
SQUIBAN Maëva
SRC
00:00:00
15.
FAULKNER Kristen
BEX
00:00:00
16.
BRAND Lucinda
TFS
00:00:00
17.
IVANCHENKO Alena
UAD
00:00:00
18.
KELLER Alessandra
NSUI
00:00:00
19.
STIASNY Petra
CGS
00:00:00
20.
WILLIAMS Georgia
BEX
00:00:00
16
Erretiratzeak
14.
TAN Chelsie Wei Shi
BEX
OTL
72.
GAFINOVITZ Rotem
CGS
DNF
81.
BASTIANELLI Marta
UAD
DNF
92.
BURI Fabienne
ASC
DNS
93.
JONKER Kerry
ASC
DNS
94.
LOOSER - ADRIAN Vera
ASC
DNS
95.
METTRAUX Lena
ASC
DNS
101.
BRENNAUER Lisa
WNT
DNS
102.
ALONSO DOMINGUEZ Sandra
WNT
DNS
104.
FIDANZA Martina
WNT
DNS
105.
SEIDEL Clea
WNT
DNS
106.
TEUTENBERG Lea Lin
WNT
DNS
111.
ALZINI Martina
COF
DNF
123.
JØRGENSEN Tiril
HPU
DNF
134.
GIELKENS Esmée
LSL
DNF
176.
LIEHNER Annika
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika