Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tirreno - Adriatico
2002
(2.HC)
Italy / 14 Martxoa - 20 Martxoa
Edition: 37 (1048.7 Km)
Winner:
DEKKER Erik
2001
2003
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Erik Dekker
NED
Erik Zabel
GER
Ruggero Marzoli
ITA
Tweets by @TirrenAdriatico
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2020
YATES Simon
2019
ROGLIC Primoz
2018
KWIATKOWSKI Michal
2017
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2016
VAN AVERMAET Greg
2015
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2014
CONTADOR VELASCO Alberto
2013
NIBALI Vincenzo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 3 >
Anagni
-
Rocca di Cambio
16 Martxoa
/ 180.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:59:37
DI LUCA Danilo
Laisterketako Liderra
:
DI LUCA Danilo
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DI LUCA Danilo
SAE
04:59:37
2.
DEKKER Erik
RAB
00:00:14
3.
PELLIZOTTI Franco
ALS
00:00:14
4.
SAVOLDELLI Paolo
INA
00:00:16
5.
GENTILI Massimiliano
ACQ
00:00:22
6.
CASSANI Enrico
DFF
00:00:22
7.
GASPERONI Cristian
ACQ
00:00:22
8.
CAMENZIND Oscar
PHO
00:00:22
9.
NOCENTINI Rinaldo
FAS
00:00:22
10.
BOOGERD Michael
RAB
00:00:22
11.
FARAZIJN Peter
COF
00:00:22
12.
IVANOV Ruslan
ALS
00:00:22
13.
ZBERG Beat
RAB
00:00:22
14.
GAJICIC Saza
FOT
00:00:22
15.
HRUSKA Jan
ONE
00:00:22
16.
KONECNY Tomas
DFF
00:00:22
17.
GARZELLI Stefano
MAP
00:00:22
18.
MAZZANTI Luca
MER
00:00:22
19.
FIGUERAS Giuliano
PAN
00:00:22
20.
SGAMBELLURI Roberto
MER
00:00:22
3
Erretiratzeak
35.
SALOMONE Antonio
INA
DNF
126.
VERBRUGGHE Ief
LOT
DNF
128.
DETILLOUX Christophe
LOT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika