Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Suisse
2000
(2.HC)
Switzerland / 13 Ekaina - 22 Ekaina
Edition: 64 (1358.0 Km)
Winner:
CAMENZIND Oscar
1999
2001
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Oscar Camenzind
SUI
Fred Rodriguez
USA
Stefano Garzelli
ITA
Tweets by @tds
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1942
1941
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
THOMAS Geraint
2021
CARAPAZ Richard
2019
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2018
PORTE Richie
2017
SPILAK Simon
2016
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2015
SPILAK Simon
2014
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2013
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2012
FARIA DA COSTA Rui Alberto
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
Hurrengoa
Etapa 3 >
Rheinfelden
-
Fribourg
15 Ekaina
/ 182.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:23:06
BELLI Wladimir
Laisterketako Liderra
:
09:20:22
BOOGERD Michael
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BELLI Wladimir
FAS
04:23:06
2.
STRAUSS Marcel
POS
00:00:03
3.
GARZELLI Stefano
MER
00:00:03
4.
FINCATO Marco
FAS
00:00:03
5.
CASAGRANDE Francesco
VIN
00:00:03
6.
MAZZOLENI Eddy
PLT
00:00:03
7.
BOOGERD Michael
RAB
00:00:03
8.
RODRIGUEZ Fred
MAP
00:00:32
9.
TEUTENBERG Sven
GST
00:00:32
10.
WESEMANN Steffen
TEL
00:00:32
11.
POOS Christian
POS
00:00:33
12.
ZBERG Marcus
RAB
00:00:33
13.
MÜLLER Dirk
POS
00:00:33
14.
WROLICH Peter
GST
00:00:33
15.
MEIER Armin
SAE
00:00:33
16.
HEULE Christian
POS
00:00:33
17.
BUXHOFER Matthias
PHO
00:00:33
18.
TETERIOUK Andrei
LIQ
00:00:33
19.
CIGANA Massimo
MER
00:00:33
20.
NIERMANN Grischa
RAB
00:00:33
2
Erretiratzeak
83.
BEECKMAN Koen
LOT
101.
GUIDI Fabrizio
FDJ
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika