Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Espańol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tirreno - Adriatico
2007
(PT)
Italy / 14 Martxoa - 20 Martxoa
Edition: 42 (1112.5 Km)
Winner:
KLÖDEN Andreas
2006
2008
Laisteketako azterketa
Laisteketaren aurkezpena
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Andreas Klöden
GER
Riccardo Ricco
ITA
Salvatore Commesso
ITA
Tweets by @TirrenAdriatico
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2020
YATES Simon
2019
ROGLIC Primoz
2018
KWIATKOWSKI Michal
2017
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2016
VAN AVERMAET Greg
2015
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2014
CONTADOR VELASCO Alberto
2013
NIBALI Vincenzo
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 1 >
Civitavecchia
-
Civitavecchia
14 Martxoa
/ 175.00 kilometer / Hasiera: 11:45
Etapa irabazlea
:
04:34:24
MCEWEN Robbie
Laisterketako Liderra
:
04:34:14
MCEWEN Robbie
Azalpenak
Aurrekoa
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MCEWEN Robbie
PRL
04:34:24
2.
FREIRE GOMEZ Oscar
RAB
00:00:00
3.
HUSHOVD Thor
C.A
00:00:00
4.
O'GRADY Stuart
CSC
00:00:00
5.
EISEL Bernhard
TMO
00:00:00
6.
ZABEL Erik
MRM
00:00:00
7.
DAVIS Allan
DSC
00:00:00
8.
BALDUCCI Gabriele
ASA
00:00:00
9.
KOPP David
GST
00:00:00
10.
MONDORY Lloyd
A2R
00:00:00
11.
PETACCHI Alessandro
MRM
00:00:00
12.
CHAVANEL Sébastien
FDJ
00:00:00
13.
BRESCHEL Matti
CSC
00:00:00
14.
BETTINI Paolo
QSI
00:00:00
15.
MARKOV Alexei
GCE
00:00:00
16.
PAGLIARINI MENDONCA Luciano André
SDV
00:00:00
17.
POZZATO Filippo
LIQ
00:00:00
18.
BROCHARD Laurent
BTL
00:00:00
19.
ELMIGER Martin
A2R
00:00:00
20.
RENIER Franck
BTL
00:00:00
4
Erretiratzeak
7.
HORRILLO MUNOZ Pedro
RAB
DNF
53.
EFIMKIN Vladimir
GCE
DNF
67.
COLLI Daniele
PAN
DNS
87.
ROCHE Nicholas
C.A
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika