Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Flèche Wallonne - WE
2007
(CDM)
Belgium / 25 Apirila
Edition: 10 (104.0 Km)
Winner:
VOS Marianne
2006
2008
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Marianne Vos
NED
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
CAVALLI Marta
2021
VAN DER BREGGEN Anna
2020
VAN DER BREGGEN Anna
2019
VAN DER BREGGEN Anna
2018
VAN DER BREGGEN Anna
2017
VAN DER BREGGEN Anna
2016
VAN DER BREGGEN Anna
2015
VAN DER BREGGEN Anna
2014
FERRAND PREVOT Pauline
2013
VOS Marianne
Huy
-
Huy
25 Apirila
/ 104.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:48:05
VOS Marianne
(37.124 km/hr)
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VOS Marianne
DSB
02:48:05
2.
COOKE Nicole
RLT
00:00:04
3.
ARNDT Judith
TMP
00:00:07
4.
NEBEN Amber
FLX
00:00:15
5.
ARMSTRONG Kristin
NUSA
00:00:19
6.
BRÄNDLI Nicole
BCT
00:00:23
7.
GRAUS Andrea
NUR
00:00:23
8.
BRUINS Regina
NNED
00:00:27
9.
LUPERINI Fabiana
MGT
00:00:29
10.
LUTZ Eva
NUR
00:00:31
11.
BRZEZNA Paulina
AAD
00:00:35
12.
JAUNATRE Marina
FUT
00:00:36
13.
DECROIX Lieselot
LBL
00:00:37
14.
BOSMAN Andrea
DSB
00:00:40
15.
GUDERZO Tatiana
AAD
00:00:40
16.
STOLBOVA - BUBNENKOVA Svetlana
FEN
00:00:46
17.
DOPPMANN Priska
RLT
00:00:50
18.
WORRACK Trixi
NUR
00:00:51
19.
BACCAILLE Monia
SEM
00:00:54
20.
PUCINSKAITE Edita
NUR
00:00:54
76
Erretiratzeak
3.
DÜSTER Sarah
RLT
DNF
11.
VISSER Adrie
DSB
DNF
14.
TABAK Noortje
DSB
DNF
17.
VAN PAASSEN Sanne
DSB
DNF
25.
RHODES Alexis
TMP
DNF
31.
BEYEN Ine
NBEL
DNF
32.
BEYEN Lien
NBEL
DNF
34.
DE VUYST Sofie
NBEL
DNF
35.
FLAGOTHIER Melissa
NBEL
DNF
36.
POTUMS Carine
NBEL
DNF
38.
VERHAEGHE Hannah
NBEL
DNF
42.
CORNEO Sigrid
MGT
DNF
44.
ITURRIAGAECHEVARRIA MAZAGA Eneritz
MGT
DNF
51.
ZABIROVA Zoulfia
BCT
DNF
52.
ANDREASSON Veronika
BCT
DNF
55.
SCHMIDT-HENNES Tanja
BCT
DNF
56.
THÜRIG Andrea
BCT
DNF
62.
BROWN Katie
NAUS
DNF
65.
MACPHERSON Jenny
NAUS
DNF
66.
SPRATT Amanda
NAUS
DNF
76.
VZESNIAUSKAITE Modesta
NUR
DNF
82.
FRANGES Lauren
NUSA
DNF
83.
LARSON Rebecca
NUSA
DNF
85.
MILLER Brooke
NUSA
DNF
92.
KARAMI Miyoko
SEM
DNF
93.
MARMORINI Alice
SEM
DNF
94.
QUARTA Alessia
SEM
DNF
102.
FERRIER-BRUNEAU Christel
NFRA
DNF
103.
HUGUET Sonia
NFRA
DNF
104.
MOCQUERY Magali
NFRA
DNF
106.
THOMAS Béatrice
NFRA
DNF
111.
BATES Nathalie
TGH
DNF
112.
BRODTKA-HENNIG Angela
TGH
DNF
113.
HOLLMANN Birgit
TGH
DNF
115.
GAUMNITZ - POHL Stephanie
TGH
DNF
116.
SENFF Theresa
TGH
DNF
121.
BINNENDIJK Marlijn
AAD
DNF
124.
VAN DEN BROECK Inge
AAD
DNF
129.
WILD Kirsten
AAD
DNF
132.
JOHREND Marlen
NGER
DNF
135.
WEISSENSEEL Lisa
NGER
DNF
136.
SCHEMMER Jana
NGER
DNF
137.
SONTHEIMER Alexandera
NGER
DNF
138.
ZUCKERMANDEL Denise
NGER
DNF
147.
VAN VEEN Suzanne
FLX
DNF
153.
SELS Loes
VLL
DNF
154.
VAN DAMME Evy
VLL
DNF
155.
WERNER Laure
VLL
DNF
161.
BRADSHAW Toni
NNZL
DNF
162.
HYLAND Michelle
NNZL
DNF
163.
SHERIDAN Serena
NNZL
DNF
165.
WILKES Carissa
NNZL
DNF
172.
HORMES-RAVENSTIJN Reza
NNED
DNF
173.
ROTMENSEN Moniek
NNED
DNF
174.
VAN DE REE Monique
NNED
DNF
175.
VAN DEN BRAND Daphny
NNED
DNF
182.
BAHLER Liane
FEN
DNF
183.
BOYARSKAYA Natalia
FEN
DNF
184.
GRONOW Stefanie
FEN
DNF
185.
KOZONCHUK Oxana
FEN
DNF
186.
MORFIN MACOUZET Laura Lorenza
FEN
DNF
192.
GRAB Sarah
NSUI
DNF
193.
KUSTER Andrea
NSUI
DNF
194.
MAECHLER-RUPP Dolores
NSUI
DNF
195.
STEINER Karin
NSUI
DNF
196.
ZWAHLEN Iris
NSUI
DNF
201.
BRAS Martine
LBL
DNF
204.
DELFOSSE Catherine
LBL
DNF
209.
SCHOONBAERT Kim
LBL
DNF
222.
BAZIRE Sonia
FUT
DNF
223.
BRAVARD Mélanie
FUT
DNF
225.
JEULAND Nathalie
FUT
DNF
226.
MERLOT Emmanuelle
FUT
DNF
232.
PINTARELLI Daniela
UNG
DNF
235.
SCHOBER Bernadette
UNG
DNF
236.
SPRÜGL Veronika
UNG
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika