Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Espańol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Feminin - Krasna Lipa
2007
(2.2)
Czech Republic / 12 Uztaila - 15 Uztaila
Edition: 20 (435.3 Km)
Winner:
KUPFERNAGEL Hanka
2006
2008
© Image: www.tourdefeminin.com
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Hanka Kupfernagel
GER
Angela Brodtka
GER
Angela Brodtka
GER
Tweets by @TourDeFeminin
Edizioak
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
LOWDEN Joscelin
2019
HEINE Vita
2018
THOMAS Leah
2017
WINDER Ruth
2016
UTTRUP LUDWIG Cecilie
2015
ANTOSHINA Tatiana
2014
WALLE Brianna
2013
CURE Amy
2012
PANKOVA Larisa
2011
SPRATT Amanda
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Löbau (Ger)
-
Löbau (Ger)
14 Uztaila
/ 89.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:26:26
GRAUS Andrea
(36.712 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
09:31:17
KUPFERNAGEL Hanka
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GRAUS Andrea
02:26:26
2.
BRODTKA-HENNIG Angela
00:00:15
3.
KUPFERNAGEL Hanka
00:00:17
4.
PITEL Edwige
UNG
00:00:22
5.
DE GOEDE Suzanne
TMP
00:00:45
6.
LINDBERG Marie
00:02:38
7.
MISSBACH Sandra
00:02:39
8.
HOHL Jennifer
00:02:39
9.
DIETEL Sandra
00:02:39
10.
SEIDEL Claudia
00:02:39
11.
BOSMAN Andrea
00:02:39
12.
JUODVALKYTE Urte
00:02:39
13.
WICHMANN Anke
TMP
00:05:04
14.
RUZICKOVA Martina
00:05:04
15.
LIEBIG Tina
00:05:04
16.
JASINSKA Malgorzta
PAQ
00:05:04
17.
DIJKMAN Petra
00:05:04
18.
GOOR Sofie
00:05:04
19.
WORRACK Trixi
00:05:09
20.
JANELIUNAITE Edita
00:09:27
10
Erretiratzeak
3.
SIAUDVYTYTÉ Ieva
DNS
4.
TREBAITE Ausrine
DNF
22.
DOMINQUEZ MARIN Miryam
DNF
32.
VAN SCHELVEN Femre
DNS
33.
KOSTER Olivia
DNF
35.
PAUS Berdienke
DNF
65.
SPRÜGL Veronika
UNG
DNS
76.
PURATH - KNOEPFLE Bianca
NGER
DNF
90.
STAMBULA Annegret
DNF
109.
BLUM Katharina
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika