Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Critérium International
2007
(2.HC)
France / 31 Martxoa - 1 Apirila
Edition: 76 (286.8 Km)
Winner:
VOIGT Jens
2006
2008
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Jens Voigt
GER
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
Gorazd Stangelj
SLO
Löfkvist Thomas
SWE
Edizioak
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1930
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2016
PINOT Thibaut
2015
PERAUD Jean Christophe
2014
PERAUD Jean Christophe
2013
FROOME Christopher
2012
EVANS Cadel
2011
SCHLECK Frank
2010
FEDRIGO Pierrick
2009
VOIGT Jens
2008
VOIGT Jens
2007
VOIGT Jens
1
|
2
|
3
Hurrengoa
Etapa 1 >
Asfeld
-
Charleville Mezieres
31 Martxoa
/ 180.00 kilometer / Hasiera: 12:55
Etapa irabazlea
:
04:15:42
POLLACK Olaf
(42.002 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
04:15:32
POLLACK Olaf
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
POLLACK Olaf
WIE
04:15:42
2.
FURLAN Angelo
C.A
00:00:00
3.
GAZTANAGA ECHEVERRIA Mikel
AGR
00:00:00
4.
WROLICH Peter
GST
00:00:00
5.
CHAVANEL Sébastien
FDJ
00:00:00
6.
PRIAMO Matteo
PAN
00:00:00
7.
GUIDI Fabrizio
BAR
00:00:00
8.
CORIONI Claudio
LAM
00:00:00
9.
BROCHARD Laurent
BTL
00:00:00
10.
REYNES MIMO Vicente
GCE
00:00:00
11.
MAYOZ ECHEVERRIA Iban
EUS
00:00:00
12.
ZAUGG Oliver
GST
00:00:00
13.
MARCATO Marco
LPR
00:00:00
14.
ROOIJAKKERS Piet
SKS
00:00:00
15.
CARUSO Giampaolo
LAM
00:00:00
16.
BOZIC Borut
LPR
00:00:00
17.
FOFONOV Dmitriy
C.A
00:00:00
18.
SUTTON Christopher
COF
00:00:00
19.
SANCHEZ GIL Luis Leon
GCE
00:00:00
20.
ZBERG Marcus
GST
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika