Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Presidential Cycling Tour
2008
(2.1)
(International Presidency Turkey Tour)
Turkey / 13 Apirila - 20 Apirila
Edition: 44 (1031.0 Km)
Winner:
GARCIA DA PENA David
2007
2009
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
David Garcia Dapena
ESP
Assan Bazayev
KAZ
Jose Alberto Benitez Roman
ESP
Tweets by @tourofturkeyTUR
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BEVIN Patrick
2021
DÍAZ GALLEGO José Manuel
2019
GROßSCHARTNER Felix
2018
PRADES REVERTE Eduard
2017
ULISSI Diego
2016
GONCALVES Jose
2015
DURASEK Kristijan
2014
YATES Adam
2013
SAYAR Mustafa
2012
GABROVSKI Ivaïlo
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 3 >
Bodrum
-
Marmaris
16 Apirila
/ 166.90 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:05:55
PRIAMO Matteo
(40.690 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
11:43:11
DAPENA David Garcia
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PRIAMO Matteo
CSF
04:05:55
2.
RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel
CZP
00:00:00
3.
GARCIA DAPENA David
KGZ
00:00:00
4.
CESAR VELOSO Gustavo
KGZ
00:00:03
5.
JACOBS Pieter
SIL
00:00:21
6.
BENITEZ ROMAN Jose Alberto
SDV
00:00:21
7.
ZANASCA Luca
CZP
00:00:35
8.
IVANOV Ruslan
SDA
00:01:08
9.
ANDONOV PETROV Danail
SLB
00:01:08
10.
DE GREEF Francis
SIL
00:01:08
11.
RAST Grégory
AST
00:01:12
12.
NIKANDROV Dmitri
CZP
00:02:15
13.
HABEAUX Gregory
MIT
00:02:15
14.
LEONOVICH Igor
ARH
00:09:52
15.
KAUPAS Vytautas
MIT
00:10:16
16.
KROL Artur
CZP
00:10:16
17.
SCHMIEG Christopher
ITA
00:10:16
18.
POWER Ciaran
NIRL
00:10:16
19.
VANLANDSCHOOT James
MIT
00:10:16
20.
SALGUEIRO Enrique Alonso
SPI
00:10:16
12
Erretiratzeak
36.
SANTAMBROGIO Mauro
LAM
DNF
93.
GRILLO Paride
CSF
DNF
132.
BRÄNDLE Dominik
TYR
DNS
133.
KIRCHMAIR Stefan
TYR
DNS
151.
KLOTZ Tim
ITA
DNF
161.
ARMENATZOGLOU Aggelos
TKT
DNS
164.
SKROBANEK Jiri
TKT
DNS
166.
TOMIC Marko
TKT
DNF
183.
HENIG Andreas
ARH
DNS
194.
RANDIN Michael
HAD
DNF
203.
KRIENBÜHL Fabian
STE
DNF
233.
KENNEALLY Brian
NIRL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika