Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta Ciclista al Pais Vasco
2008
(PT)
Spain / 7 Apirila - 12 Apirila
Edition: 48 (835.0 Km)
Winner:
CONTADOR VELASCO Alberto
2007
2009
Laisteketako azterketa
Laisteketaren aurkezpena
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Alberto Contador Velasco
ESP
Damiano Cunego
ITA
Egoi Martinez De Esteban
ESP
Tweets by @ehitzulia
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1935
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
2021
ROGLIC Primoz
2019
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
2018
ROGLIC Primoz
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
CONTADOR VELASCO Alberto
2015
RODRIGUEZ OLIVER Joaquin
2014
CONTADOR VELASCO Alberto
2013
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2012
SANCHEZ GONZALEZ Samuel
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 3 >
Erandio
-
Viana
9 Apirila
/ 195.00 kilometer / Hasiera: 12:00
Etapa irabazlea
:
04:54:24
HERRERO LLORENTE David
Laisterketako Liderra
:
12:14:28
CONTADOR VELASCO Alberto
Eskaladak
:
2e Cat.
(3x)
3e Cat.
(1x)
Azalpenak
Aurrekoa
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HERRERO LLORENTE David
KGZ
04:54:24
2.
SANCHEZ GIL Luis Leon
GCE
00:00:00
3.
BETTINI Paolo
QST
00:00:00
4.
DUQUE Leonardo
COF
00:00:00
5.
ALBASINI Michael
LIQ
00:00:00
6.
REBELLIN Davide
GST
00:00:00
7.
CUNEGO Damiano
LAM
00:00:00
8.
NOCENTINI Rinaldo
ALM
00:00:00
9.
KIRCHEN Kim
THR
00:00:00
10.
DE LA FUENTE RASILLA David
SDV
00:00:00
11.
ASTARLOA ASCASIBAR Igor
MRM
00:00:00
12.
POPOVYCH Yaroslav
SIL
00:00:00
13.
VILA ERRANDONEA Francisco Javier
LAM
00:00:00
14.
ASTARLOZA CHAURREAU Mikel
EUS
00:00:00
15.
EFIMKIN Alexander
QST
00:00:00
16.
JULICH Bobby
CSC
00:00:00
17.
FLORENCIO CABRE Xavier
BTL
00:00:00
18.
GRIVKO Andriy
MRM
00:00:00
19.
FOFONOV Dmitriy
C.A
00:00:00
20.
TROFIMOV Yury
BTL
00:00:00
4
Erretiratzeak
75.
GOUBERT Stéphane
ALM
DNF
93.
BARREDO LLAMAZALES Carlos
QST
DNS
105.
DAVIS Scott
THR
DNF
136.
LE MEVEL Christophe
C.A
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika